Finał Fortuna Pucharu Polski dostarcza kibicom niesamowitych emocji. W 9. minucie doliczonego czasu gola dla Wisły na wagę dogrywki strzelił Satrustegui.

Dogrywka i ogromne emocje w finale Pucharu Polski

Pierwsza połowa finału Pucharu Polski nie rozpieściła kibiców. To Wisła miała więcej okazji na zdobycie bramki, a po strzale w 43. minucie piłka uderzyła w słupek bramki Pogoni Szczecin. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać aż do 75. minuty, kiedy to podanie Przyborka pięknym strzałem na bramkę zamienił Koulouris i wyprowadził Pogoń Szczecin na prowadzenie.

Do regulaminowego czasu gry sędzia Kwiatkowski doliczył 7 minut, a z uwagi na dużą liczbę przerw przedłużył mecz aż do 100. minuty. W ostatniej akcji meczu dośrodkowanie z rzutu wolnego przedłużył Alan Uryga, piłka trafiła do Satrusteguiego, który mocnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Już na początku dogrywki ogromny błąd obrońcy Pogoni na bramkę zamienił Rodado i wyprowadził Wisłę Kraków na prowadzenie. Aktualny wynik meczu możecie śledzić na naszej stronie w zakładce wyniki na żywo.