Jak mawiał klasyk: "nadszedł dzień dzisiejszy". Po miesiącach oczekiwań już dziś na Allianz Arenie w Monachium odbędzie się mecz otwarcia Euro 2024. Sprawdźcie, gdzie możecie obejrzeć spotkanie Niemcy - Szkocja.

Niemcy - Szkocja gdzie oglądać?

Tradycyjnie w meczu otwarcia Mistrzostw Europy 2024 wystąpi gospodarz turnieju. Oprócz Niemiec i Szkocji o triumf w grupie A powalczy Szwajcaria i Węgry. Zdecydowanym faworytem tego starcia, jak i wygrania całej grupy według najlepszych bukmacherów jest reprezentacja Niemiec.

Data i godzina14.06.2024 - 21:00
TransmisjaTVP 1, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo reprezentacji Niemiec1.30
Kurs na zwycięstwo reprezentacji Szkocji10.00
MiejsceAllianz Arena (Monachium)

Mecz Niemcy - Szkocja, podobnie jak wszystkie mecze Euro 2024 będzie można obejrzeć w telewizji polskiej, a konkretnie w TVP 1 i TVP Sport. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi również strona internetowa TVP Sport. Przed pierwszym gwizdkiem Clementa Turbina sprawdźcie koniecznie nasze typy na mecz Niemcy - Szkocja.

Kiedy i o której mecz Niemcy - Szkocja?

Reprezentacja Niemiec w 2024 roku wygląda imponująco. Die Mannschaft rozegrali w tym roku 4 spotkania, odnieśli w nich 3 zwycięstwa i 1 remis. Wygrana 2:0 z Francją i 2:1 z Holandią mogą robić wrażenie na reprezentacji Szkocji. Początek meczu otwarcia Mistrzostw Europy 2024 już w piątek 14 czerwca o godzinie 21:00.

Niemcy - Szkocja gdzie oglądać za darmo?

Reprezentacja Szkocji bez problemu awansowała na Euro 2024, pokonując w eliminacjach między innymi Norwegię. W meczu z Niemcami Szkoci są jednak skazywani na porażkę, a kurs na ich zwycięstwo jest bardzo wysoki. Mecz Niemcy - Szkocja można obejrzeć za darmo na stronie internetowej TVP Sport w zakładce "transmisje".

Niemcy - Szkocja transmisja na żywo w TV

Niemcy i Szkocja w historii rozegrały tylko 9 bezpośrednich spotkań, z czego aż 6 padło łupem Niemiec, a tylko 1 Szkotów. Obie drużyny spotkały się na Euro 1992, wówczas to dzisiejsi gospodarze triumfowali 2:0, a jednego z goli zdobył Stefan Effenberg. Transmisja meczu Niemcy - Szkocja dostępna będzie w TVP 1 i TVP Sport.