W potężnym kryzysie znajduje się reprezentacja Niemiec. Po porażce z Japonią zwolniony z posady selekcjonera został Hansi Flick. Aktualnie drużynę przejął jako trener tymczasowy Rudi Voeller. Niemcy we wtorek zmierzą się w spotkaniu towarzyskim z reprezentacją Francji, która uchodzi za faworyta.

Niemcy - Francja gdzie oglądać?

Pięć kolejnych meczów bez zwycięstwa, z czego aż cztery porażki. Dawno nie oglądaliśmy tak słabej reprezentacji Niemiec. Przegrana 1:4 z Japonią okazała się gwoździem do trumny dla Hansiego Flicka, który przestał już pełnić funkcję selekcjonera. Do EURO 2024 pozostało 10 miesięcy, a gospodarze turnieju są w rozsypce.

We wtorek Niemcy zagrają sparing z Francuzami. Spotkanie odbędzie się 12 września o godzinie 21:00 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Mecz obejrzycie na antenie Polsatu Sport Premium 2. 

Kiedy i o której mecz Niemcy - Francja?

Francja w oczach bukmacherów uchodzi za wyraźnego faworyta spotkania towarzyskiego z Niemcami. Trójkolorowi nie przegrali żadnego z kolejnych sześciu spotkań z Niemcami. W formie również są dużo lepszej, dlatego spodziewać można się kolejnej porażki naszych zachodnich sąsiadów. Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek 12 września o godzinie 21:00. 

Niemcy - Francja gdzie oglądać za darmo?

Niestety, próżno szukać darmowego streama wtorkowego meczu Niemców z Francuzami. Transmisja dostępna będzie co prawda w Internecie, jednak żeby uzyskać do niego dostęp, należy wykupić dostęp do platformy Polsat Go Box. W przeciwnym razie nie obejrzycie tego spotkania.

Niemcy - Francja transmisja na żywo w TV

Starcie Niemcy - Francja zapowiada się niezwykle interesująco. Obejrzycie je w telewizji na antenie Polsatu Sport Premium 2. Początek transmisji o godzinie 21:00.