Jeśli myśleliście, że obejrzycie dzisiaj galę CLOUT MMA 1, to mogliście się nieco zdziwić. Masa opóźnień i przeciąganie całej transmisji to zaledwie początek problemów, z jakimi mierzy się federacja. Co się wydarzyło?

Awaria PPV na CLOUT MMA 1 - Wielka wtopa nowej federacji

Choć wydawało się, że CLOUT MMA 1 będzie wydarzeniem na wysokim poziomie, to wszyscy grubo się pomylili. Już od początku całego wydarzenia zgłaszano problemy dotyczące oglądania gali w internecie. PPV nie działało, o czym wrzał cały Twitter, jednak dwie pierwsze walki odbyły się zwyczajnie.

Po zakończeniu się starcia Rekordzisty z Pająkiem mogliśmy zauważyć, że komentatorzy zaczynają przeciągać swoje komentarze przed rozpoczęciem trzeciej walki. Finalnie przyznano, że zaistniały pewne problemy i rozpoczęto wywiady z rozmaitymi osobistościami, takimi jak Mini Majk, czy też Ludwiczek.

Aktualnie federacja może mierzyć się z ogromnymi problemami. Złośliwe komentarze pełne goryczy pojawiają się zarówno na Twitterze, jak i samych social mediach organizacji. Chcąc być na bieżąco już teraz sprawdźcie relację na CLOUT MMA 1! Gwarantujemy przebieg walk na bieżąco bez zacinania!