Mamy prawdziwą bombę na gali High League 5! Natalia "Natsu" Karczmarczyk zmierzy się w jednej z walk z Agatą "Fagata" Fąk. Fanów szczególnie powinno elektryzować to drugie nazwisko. W ostatnich miesiącach pseudonim "Fagata" pojawia się w sieci wyjątkowo często. Wszystko za sprawą filmu z prywatnych rozmów udostępnionego przez Maszę Graczykowską - byłą przyjaciółkę Fagaty. W nagraniach influencerka żali się, że nie chce iść na studia i pracować, dlatego jej celem jest taki dobór partnera, który zapewni jej dostatnie życie i popularność. We wszystko zamieszany był Stuu - jeden z najpopularniejszych niegdyś youtuberów w Polsce Stuu, nazwany przez Agatę planem B.

Ostatnie walki Fagaty

Fagata do tej pory pojawiła się w klatce dwukrotnie. Jej debiut można było oglądać na gali High League 2, gdzie stoczyła pojedynek z Lexy Chaplin. Zawodniczki poprzepychały się w pierwszych sekundach walki, po których Lexy postanowiła obalić rywalkę. Leżąca na macie Fagata nie potrafiła bronić się przeciwko silnym ciosom Chaplin, dlatego sędzia od razu przerwał to starcie.

Trzy miesiące później nazwisko Fagaty pojawiło się w karcie walk FAME MMA 14. Instagramerka i była dziewczyna Stuu zmierzyła się z Moniką "Mona" Kociołek. Tym razem walka wybiegła poza pierwszą rundę, w której wypadła Fagata. W drugiej odsłonie po jednym z ciosów Fąk wylądowała na deskach, jednak błyskawicznie się pozbierała i wstała. Tę rundę prawdopodobnie sędziowie zapisali na konto Kociołek, która ostatecznie przegrała to starcie po jednogłośnej decyzji sędziów.

Trzecia walka Natsu w High League

Rywalka Fagaty ma podobne doświadczenie w oktagonie. Popularna influencerka i była członkini Teamu X stoczyła do tej pory dwie walki na High League. Debiut Natsu odbył się na pierwszej gali HL i od razu był to main event wydarzenia. W walce wieczoru Natsu rywalizowała z Lexy Chaplin, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Do rewanżu pomiędzy zawodniczkami doszło na High League 4. O wyniku starcia ponownie zadecydowali sędziowie, przyznając tym razem zwycięstwo Lexy.

Kiedy High League 5?

Piąta odsłona High League odbędzie się 10 grudnia 2022 roku w Łodzi. Oprócz walki Natsu vs Fagata zobaczymy również powrót do klatki Alberto Simao, który w walce wieczoru zmierzy się z Pawłem "Tybori" Tyburskim. W jednej z najbardziej sportowych walk na High League 5 kibice będą mogli oglądać takie nazwiska jak Damian Janikowski oraz Mateusz "Don Diego" Kubiszyn znany głównie ze swoich potyczek na gołe pięści. Pozostałe głośne persony na HL 5 to m.in. Maciej "Zony" Zoniuk, Mateusz "Muran" Murański, Przemysław "Sequento" Skulski i Dawid Załęcki.

Sprawdź: Karta walk High League 5