Prime Show MMA 7 to pierwsza freakowa gala, która odbywa się w 2024 roku. Podczas tego wydarzenia ujrzymy nowość w postaci Igrzysk Gladiatorów oraz 10 ciekawych pojedynków. W kobiecym starciu Patrycja "Natalie Wayne" Przytuła zmierzy się z Bernadetą "Bouncing Betty" Urbańską. O której walka Natalie Wayne vs Bouncing Betty?

Natalie Wayne vs Bouncing Betty - data

Walka kobiet, w której Natalie Wayne stanie w klatce z Bouncing Betty została zaplanowana na sobotę 13 stycznia 2024 roku. Jeśli chodzi o godzinę rozpoczęcia gali Prime Show MMA 7, na której będą pokazywały swoje umiejętności, to jest ona przewidywana na 20:00.

Chcąc obstawiać walkę pań, jak i innych zawodników wydarzenia, warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna. Dzięki jego użyciu typerzy mogą liczyć na atrakcyjne bonusy, które w łącznej wartości wynoszą nawet do 355 PLN!

Fortuna bonus na start

O której godzinie walka Natalie Wayne vs Bouncing Betty?

Starcie, w którym zmierzą się Natalie Wayne i Bouncing Betty znajduje się mniej więcej w środkowej części karty głównej pojedynków zaplanowanych na ten wieczór. Według planu powinno się odbyć około 22:00-22:15. Nie zawsze jednak wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem, dlatego obserwujcie relację i wyniki na żywo Prime Show MMA 7. Dzięki nim będziecie na bieżąco.

Wszystkie walki Prime Show MMA 7