We wrześniu 2023 roku na polski rynek zawitał nowy bukmacher. Firma spróbowała zachęcić użytkowników do założenia konta poprzez promocje 200 zł bonusu na start.

ComeOn - nowy bukmacher w Polsce

Cherry AB, czyli firma macierzysta bukmachera działająca od 1963 roku w sektorze hazardowym, odnosi wielkie sukcesy i należy do czołowych światowych graczy w dziedzinie zakładów bukmacherskich, ComeOn zatem nie jest scamem!

Polacy uwielbiają atrakcyjne bonusy bukmacherskie, i są w szczególności przychylni dla firm, które oferują najlepsze oferty w danej dziedzinie. Na ten moment możemy uznać, że ComeOn bada polski rynek i nie podejmuje gwałtownych ruchów takich jak sponsoring klubu piłkarskiego czy reklamy telewizyjne.

Oferta bukmachera ComeOn

Bukmacher ComeOn oferuje szeroki wybór zakładów. W ofercie znajdziemy ponad dwadzieścia różnych sportów, takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis ziemny. Możliwe jest zawieranie zakładów zarówno przed rozpoczęciem meczu (tzw. zakłady prematch), jak i podczas jego trwania (zakłady na żywo). Możemy tworzyć zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne.

ComeOn daje możliwość obstawiania także mniej znanych sportów, włączając w to takie niszowe dyscypliny, takie jak - rzutki, futbol australijski, tenis stołowy, badminton czy nawet surfing. Ostatnia pozycja wydaje się być naprawdę ciekawą patrząc na to jak mało spopularyzowany jest ten sport w Polsce.

Limity stawek depozytu na ComeOn

Bukmacher ComeOn oferuje możliwość wpłaty od kwoty 0,99 gr. Minimalna wypłata wynosi 5 zł, a górna granica nie jest ustalona, jednak czasem mogą pojawić się limity stawek. ComeOn akceptuje płatności sposobami takimi jak:

  • BLIK
  • imoje
  • Przelewy24
  • Karta płatnicza VISA i Mastercard
  • Google Pay
  • Apple Pay

Transmisje na żywo

ComeOn nie transmituje na żywo żadnych wydarzeń sportowych i na razie nie planuje wprowadzenia ich do swojego portfolio. Jako kibice dobrze wiemy, jak fani sportów drużynowych uwielbiają oglądać zmagania swoich ulubionych drużyn. Patrząc perspektywicznie możliwe, że w przyszłości zarząd firmy zmieni zdanie i przeznaczy środki na urozmaicenie oferty o możliwość oglądania meczów.