Ostatnio w sprawie afery Pandora Gate film opublikował Marcin Dubiel, który miał wiedzieć o tym, że jego kolega z dawnych lat youtuber - Stuu, spotykał się z małoletnimi dziewczynami, a także według screenów do jakich dotarł Sylwester Wardęga, Dubiel miał zachęcać influencera w wiadomościach prywatnych, aby spotkał się z osobami poniżej 15 roku życia. W Intenecie wzbudziła sensację także wypowiedź Lexy o Pandora Gate.

Nowe zdjęcie Natsu budzi ciekawość w Internecie

Sam najnowszy materiał byłego zawodnika Fame MMA w ocenie widzów został odebrany bardzo negatywnie. Wiele ludzi uważa, że Dubiel publikując rozmowy ze swoją mama, czy ze swoim rodzeństwem naraża swoją najbliższę rodzinę, na ataki prywatne, ale także w szkole ze strony rówieśników. Także pojawił się zarzut, że influencer gra na emocjach, i chce przekonać odbirców, że czuje się obecnie bardzo źle i jest przejęty całą sytuacją. Oczywiście najlepszą karą jest zamiast pisania anonimowych wiadomości do rodziny youtubera, powinno być dawanie unfollow na kontach Marcin Dubiela w Instagramie, czy na YouTube.

Co ciekawe na platformie Instagram można zobaczyć najnowsze zdjęcia dziewczyny Marcina Dubiela - Natalii ‘Natsu” Karczmarczyk, na którym widzimy, że znajduje się w tym samym parku, gdzie jej chłopak nagrywał swój ostatni film. Czy był to odpowiedni czas na publikowanie zdjęć z tego miejsca w obecnym momencie? To już musicie sami stwierdzić, choć pod najnowszym postem Natsu możemy zauważyć, że większość komentarzy jest pozytywna.