Walka Marcina Najmana z Lizakiem na pewno była jedną z bardziej wyczekiwanych podczas dzisiejszej gali Clout MMA 2. Starcie odbyło się zaraz po pojedynku małoletniego Toniego z Gawronkiem. Kursy zdecydowanie przewidywały wygraną Lizaka w tym zestawieniu.

Najman upokorzony przez Lizaka przegrywa przez jednogłośną decyzję

Walka od początku wyglądała tak, jakby Najman chciał zachować siły i po prostu się nie zmęczyć. Natomiast Lizak także nie pokazał zbyt dużo. Zawodnicy utrzymywali dystans, bali się zaatakować. Runda zakończyła się bez większych akcji, jedynie Piotr kilka razy trafił kopnięciem w nogę.

Drugą odsłonę Marcin Najman zaczął całkowicie inaczej - od razu ruszył na Lizaka. Jednak rywal trzymał dystans, nie dając El Testosteronowi wykorzystać jego przewagi kilogramów. Piotrek próbował iść po nogi przeciwnika, jednak Najman skutecznie wybronił obalenie. Jednocześnie oddając plecy.. Runda skończyła się w dość dziwny sposób, bo Lizak wylądował u Najmana na barana! Piotr próbował cały czas nieskutecznie wpiąć duszenie. Jednak skończyło się tylko na masie ciosów na głowę El Testosterona. Ten cały czas się bronił, poza tym nie wykazywał żadnej aktywności. W ten sposób wyglądała runda druga.

W trzeciej rundzie Najman przyjął pasywną postawę.  Przez całą walkę Lizak był nieuchwytny na tyle, że sędzia zwrócił uczestnikom uwagę. Po ostrzeżeniu oboje ruszyli na siebie, Jeśli chcecie obstawić pozostałe walki z gali Clout MMA 2, wykorzystajcie kod promocyjny Fortuna, który gwarantuje aż do 635 PLN na początek!

Po świetnych próbach duszenia oraz zapięciu na plecach, Lizak wygrał z Najmanem przez jednogłośną decyzję sędziów. Dla takich emocjonujących pojedynków warto śledzić relację i wyniki na żywo z Clout MMA 2.