W co-main evencie dzisiejszej gali UFC 288 dojdzie do niezwykle interesującego starcia w dywizji półśredniej. Zmierzą się w nim Belal Muhammad i Gilbert Burns, czyli odpowiednio czwarty i piąty zawodnik rankingu UFC. Kto wygra walkę Muhammad vs Burns?

Muhammad vs Burns - zakłady bukmacherskie - UFC 288

Zakłady bukmacherskie na walkę Muhammad vs Burns dostępne są między innymi w firmie Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC.

Zakłady na walkę Muhammad vs Burns znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> UFC.

Kursy na Muhammad vs Burns

Kursy na Muhammad vs Burns, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów większe szanse na wygraną tego pojedynku ma Gilbert Burns. Kurs na wygraną reprezentanta Brazylii wynosi 1,75, natomiast zwycięstwo Belala Muhammad został oszacowany na 2,10.

Typy na Muhammad vs Burns - UFC 288

Typy na Muhammad vs Burns, czyli co może wydarzyć się w tym starciu? Zarówno Belal, jak i Gilbert Burns to ścisły top dywizji półśredniej. Muhammad jest aktualnie na fali dziewięciu starć bez porażki (8 wygranych i 1 no contest). Brazylijczyk natomiast po porażce z Chimaevem wygrał dwie następne walki. czym udowodnił, że wciąż ma mistrzowskie aspiracje.

Trudno przewidzieć kto okaże się lepszy w tym pojedynku. Obaj zawodnicy prezentują niezwykle zbliżony poziom, zatem o końcowym rezultacie może zadecydować nawet dyspozycja dnia. Nasz typ na tę walkę to powyżej 3,5 rundy. Burns i Mohammad to twardzi i wytrzymali zawodnicy. Dodatkowo w ostatnich walkach rzadko kończyli swoich rywali przed czasem. Jako że będzie to pięciorundowy pojedynek, to z pewnością postarają się też mądrze rozłożyć siły nie narzucając najwyższego tempa od pierwszych sekund. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,50.

Typy na Muhammad vs Burns - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać dzisiejszą walkę Muhammad vs Burns? Zakłady bukmacherskie na UFC są dostępne u większości bukmacherów dostępnych na runku. Szeroką ofertą na UFC bez wątpienia może pochwalić się bukmacher Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet). Publikuje on kursy na UFC z dużym wyprzedzeniem i z dużą ilością dodatkowych rynków zdarzeń.