Atak na Amadeusza

W 2022 roku zawodnik Fame MMA, Amadeusz Ferrari został zaatakowany we własnym mieszkaniu. Przyznał on wtedy, że sprawcy na początku podawali się za dostawców pizzy, jednak tak naprawdę chcieli go skrzywdzić. Ferrari na udostępnionym przez siebie nagraniu znajdował się w zakrwawionej koszulce, a na jego głowie widać było ranę po ostrzu maczety.

Napastnik Amadeusza w MMA VIP

Sprawa ucichła, jednak wraz z hucznym powrotem MMA VIP została rozdrapana na nowo. Podczas pierwszej konferencji, na salę wszedł "dostawca pizzy". Historia lubi się powtarzać, bo jak się okazało, jest to ten sam mężczyzna, który rok temu zaatakował Ferrariego. Podczas transmisji dość mocno wyśmiewał on Amadeusza:

Ten co opowiadał, że walczył jak lew, to jedyne co walczył, to krzyczał "przepraszam" i "pomocy". Bardzo szybki, sp***dala najszybciej ze wszystkich. Potrafi uciec, naprawdę.

Jednak póki co, są to tylko podejrzenia. Nie mamy stuprocentowej pewności, czy napastnik i gość z konferencji to na pewno ta sama osoba. Na ten moment nie zostało to jeszcze potwierdzone przez samego Ferrariego. Możemy jedynie podejrzewać, że to co widzieliśmy na konferencji to prawda.