MMA VIP 3, czyli za nami na kolejna gala Marcina Najmana i spółki. Tym razem wydarzenie zapowiadało się na naprawdę „szalone” - doszło bowiem podczas niego aż do dwóch pojedynków kobieta vs mężczyzna. Dodatkowo, jak się okazało, do klatki wrócił sam Najman, choć przecież wielokrotnie podkreślał, że kończy karierę.

MMA VIP 3 kto wygrał?

O tym, kto wygrał MMA VIP 3 walki, przekonaliśmy się wieczorem w piątek 29 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala MMA VIP 3, która odbyła się w Częstochowie. Zanim jednak dowiedzieliśmy się, kto wygrał, można było postarać się wytypować zwycięzców. Kursy na walki MMA VIP 3 dostępne były u bukmachera Fortuna, który od początku wystawia kursy na kolejne gale spod szyldu MMA VIP.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

MMA VIP 3 wyniki

MMA VIP 3 wyniki ciekawiły kibiców, jeśli chodzi o wyniki gali MMA VIP 3. Z kolei organizatorów, oprócz aspektu sportowego, interesuje zawsze również to, jak gala się sprzeda, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych dostępów do transmisji w systemie PPV. W przypadku tego typu wydarzeń jest to bowiem kluczowe, jeśli chodzi o „spięcie się” gali, czyli wyjście na plus, jeśli chodzi o aspekty finansowe. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Najman i spółka organizują już trzecią galę, a w planach mają kolejną, wychodzi na to, że całość wychodzi im całkiem nieźle.

 

 

MMA VIP 3 wyniki walk

MMA VIP 3 wyniki walk zapowiadały się niezwykle ciekawie. Dość powiedzieć, że w jednym z pojedynków kobieta vs mężczyzna zdecydowaną faworytką była kobieta, czyli Urszula Siekacz. Jak się okazało, wyraźnie jednak przegrała, podobnie jak Szczena w walce wieczoru, z którym w pierwszej rundzie rozprawił się Najman.

Zobacz także - kim jest Szczena?

  • Marcin Najman pokonał Szczenę przez TKO, runda 1
  • Michał Pasternak pokonał Kornela ”Korniko” Zapadkę przez TKO, runda 2
  • Marek Molak pokonał Daro Lwa przez TKO, runda 2
  • Polski Ken pokonał Wiktorię Domżalską przez TKO, runda 1
  • GSP pokonał Kazika Klimat Kartel przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Kamil Gmosiński pokonał Piotra „Henio” Szczygła przez poddanie, runda 1
  • Piotr „Muaboy” Lisowski pokonał Urszulę Siekacz przez TKO, runda 2
  • Remi Gruchała pokonał Scarface'a przez TKO, runda 1