Druga walka na KSW 84 to moment, w którym zaprezentowali się Borys Dzikowski z Damianem Mieczkowskim. Po przedwczesnym zakończeniu poprzedniego starcia na gali mieli oni szansę na zdobycie większego zainteresowania widzów. Krwawe starcie zdecydowanie na to pozwoliło! Kto wygrał walkę Dzikowski vs Mieczkowski na 84 edycji konfrontacji sztuk walk?

Dzikowski vs Mieczkowski na KSW 84

Początek walki pokazał, że Dzikowski tracił sporo sił w wymianach ze swoim przeciwnikiem. Mieczkowskiemu udało się zasypać go masą ciosów, które łatwo i skutecznie do niego dochodziły. Borys starał się jednak uratować sytuację. W tej części zdecydowanie triumfował jego przeciwnik, co pokazała zakrwawiona twarz Dzikowskiego.

https://twitter.com/szachmad/status/1680272948249108480?s=20

Na macie pojawiło się mnóstwo krwi, a to za sprawą zasypywania go ciosami. Za każdym razem, gdy chciał wykręcić się z nieprzyjemnej sytuacji, Mieczkowski mu to uniemożliwiał. Mimo to druga runda doszła do skutku, a Borys się nie poddał, co pozwoliło na trzeci etap. Widzowie byli zachwyceni jego wytrwałością.

To właśnie w trzeciej rundzie doszło do spokojnej wymiany ciosów, co było ściśle powiązane ze zmęczeniem zawodników. Werdykt jednak musiał wyłonić zwycięzcę, a został nim Damian Mieczkowski! Poznajcie wyniki KSW 84 dotyczące innych zawodników!