Pierwsza walka podczas gali KSW 89 odbywającej się w Gliwicach należała do Michała Domina i Wojciecha Kazieczko. Panowie zaprezentowali swoje umiejętności, jednak tylko jeden z nich mógł okazać się zwycięzcą. Wygrany mógł być dla niektórych zaskoczeniem.

Domin jednogłośnie zwycięża z Kazieczko podczas KSW 89

W przypadku tego starcia to Kazieczko był typowany jako zwycięzca, częściej od swojego rywala, jednak ta różnica nie była diametralna i wszystko mogło się zdarzyć. Pierwsza runda rozpoczęła się od wywarcia presji przez Wojciecha, jednak Domin nie pozwolił na tę dominację i postawił na mocne ciosy.

Przez moment mogliśmy zobaczyć zawodników pod siatką, a Domin w świetnym stylu rzucił swojego przeciwnika na matę klatkę. W parterze Kazieczko postawił na skręcenie z dołu i szukał poddania buggy choke. Sytuacja w tym etapie wydawała się bardzo przewrotna. Już na początku drugiej rundy Domin momentalnie przypadł do rywala i klinczował, a już po chwili obalił Kazieczko.

Starcie przeszło zatem do parteru i to w nim trwała jego większość. Panowie byli widocznie zmęczeni, co sprawiało, że obrona Wojtka nie była tak skuteczna. Trzecia runda była dynamiczna, choć finalnie po raz kolejny Domin obalił i wszystko przeniosło się na matę. W rezultacie dosiadu Domina, twarz Kazieczko była ogromnie rozbita. Nikogo nie zdziwiło zatem, że Michał Domin pokonał Wojciecha Kazieczko poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Sprawdzajcie wyniki na żywo KSW 89 i bądźcie na bieżąco!