Legia Warszawa przegrała w 2. kolejce Ligi Konferencji z AZ Alkmaar, jednak wcześniej pokonała Aston Villę. Dzięki temu jej sytuacja nie jest jeszcze tak trudna, jak choćby Rakowa. W najbliższym spotkaniu wicemistrz Polski zmierzy się na wyjeździe ze Zrinjski Mostar. W teorii jest to najsłabszy zespół w tabeli grupy E. W praktyce stać go było jednak na pokonanie AZ Alkmaar. Etoto ma dla nas na okazję tego meczu wyjątkowy bonus.

Niesamowicie równy jest rozkład sił w grupie E Ligi Europy po dwóch pierwszych kolejkach. Wszystkie zespoły mają równo po 3 punkty i niemal identyczny bilans bramkowy. Trzeba zatem ten status quo zaburzyć. W czwartek Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe ze Zrinjski Mostar. Bukmacherzy wskazują ją jako faworyta. Drużyna z Bośni i Hercegowiny pokazała jednak już niezłomny hart ducha, kiedy wygrała z AZ Alkmaar 4:3. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla Wojskowych.

Jak skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja od Etoto przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Jeśli nie posiadacie jeszcze u bukmachera konta, koniecznie załóżcie je z naszym kodem TYPERVIP. Żeby uzyskać bonus 200 zł trzeba dokonać pierwszej wpłaty na min. 100 zł, a następnie postawić za 1 zł na wygraną Legii ze Zrinjski z tego linku. W przypadku trafienia otrzymamy 200 zł bonusu. Przed wypłatą trzeba nim obrócić dwukrotnie w ciągu 7 dni. Muszą być to zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie łącznym nie mniejszym niż 2,50, a pojedynczego zdarzenia min. 1,30.

  • Zarejestruj konto w Etoto z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać przynajmniej 100 zł pierwszego depozytu
  • Postaw za 1 zł kupon na wygraną Legii ze Zrinjski z tego linku
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wysokości 200 zł
  • Przed wypłatą bonusem należy obrócić 2-krotnie w ciągu 7 dni
  • Obracać trzeba kuponami AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs minimum dla pojedynczego zdarzenia to 1,30, a dla kuponu 2,50