W piątek reprezentację Polski czeka jeden z najważniejszych meczów ostatnich miesięcy. Biało-czerwoni zmierzą się 17 listopada w ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Czechami. Najbliższy rywal w 1. kolejce wygrał z nami aż 3:1. Czas wyrównać rachunki. Bukmacher Etoto przygotował dla nas specjalną promocję. Oferuje mega kurs aż 300.00 na gola reprezentacji Polski.

Kod promocyjny EtotoTYPERVIP
Stawka kuponu1 zł
Wymagane zdarzenieMega kurs na gola Polaków w meczu z Czechami
Bonus300 zł w przypadku gola polskiej drużyny

Reprezentacja Polski do rozegrania ma już tylko jedno spotkanie w eliminacjach do mistrzostw Europy. W piątek biało-czerwoni podejmą na PGE Narodowym Czechów, którzy na starcie eliminacji wygrali z nimi aż 3:1. Michał Probierz stoi przed kolejnym poważnym wyzwaniem. Niestety nawet wygrana nie zapewni Polsce bezpośredniego awansu na EURO 2024. Korzystnie muszą jeszcze wypaść inne wyniki w grupie E. Faworyci wskazują Polaków jako wyraźnego faworyta. Spodziewać można się znów wielu niespodzianek w wyjściowym składzie biało-czerwonych.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja Etoto przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Żeby wziąć w niej udział należy w dniach 14-17.11 do godz. 20:45 założyć konto u bukmachera. Wykorzystajcie przy tym kod promocyjny TYPERVIP. Następnie należy wpłacić min. 50 zł. Dzięki temu odblokujecie mega kurs. Postaw za dokładnie 1 zł kupon SOLO zawierający specjalne zdarzenie "Mega Kurs na Gola Polaków w meczu Polska - Czechy", dostępne pod tym linkiem. Jeśli Polacy strzelą gola, otrzymacie bonus o wartości 300 zł.

  • W dniach 4-17.11 do godz. 20:45 zarejestruj konto w Etoto
  • Wpłać minimum 50 zł pierwszego depozytu
  • Postaw zakład za dokładnie 1 zł na specjalne zdarzenie "Mega Kurs na Gola Polaków w meczu Polska - Czechy"
  • W przypadku bramki reprezentacji Polski, otrzymasz bonus o wartości 300 zł
  • Bonusem należy obrócić 3-krotnie
  • Na kuponach mogą znaleźć się wyłącznie zakłady przedmeczowe lub LIVE. Min 3 zdarzenia z kursem łączonym 2.00, a kursem min. dla pojedynczego zdarzenia 1.20

Żeby go wypłacić, gracz musi zagrać w ciągu 7 dni, kwotą równą trzykrotności sumy otrzymanego bonusu. Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do uwolnienia, gracz będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży zagrać sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie. Żeby uwolnić bonus, trzeba postawić kupon zawierający min. 3 zdarzenia przedmeczowe lub LIVE. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, a pojedynczego zdarzenia niż 1.20. Zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane oraz postawione na sporty wirtualne nie są wliczane do obrotu. Gracz nie może skorzystać z oferty „Mega Kurs na Gola Polaków w meczu Polska - Czechy” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO.