Medusa vs Rataj, czyli jedna z najważniejszych walk pierwszej gali High League! Kto wygrał starcie, w którym bukmacherzy od początku widzieli wyraźnego faworyta w osobie jednego z zawodników?

Medusa vs Rataj High League

W walce Medusa vs Rataj na High League od początku był spory faworyt w osobie pierwszego z zawodników. Nic dziwnego – Adrian Salamon ma na swoim koncie lata treningów sportów parterowych, a także efektowną wygraną w debiutanckim starciu w MMA. Rataj z kolei przegrał z Don Kasjo, a następnie zanotował pierwszą wygraną, pokonując na punkty Ztrolowanego.

Kto wygrał walkę Medusa vs Rataj?

O tym, kto wygrał walkę Medusa vs Rataj, dowiedzieliśmy się w sobotę. Właśnie na ten dzień tygodnia zaplanowana była bowiem pierwsza gala High League. Walka Medusa vs Rataj była trzecią od góry, jeśli chodzi o kartę walk. Dla wielu było to zaskoczenie, gdyż twierdzili, że starcie Medusa vs Rataj nie odbiło się w mediach na tyle szerokim echem, żeby dostać na karcie walk aż tak wysokie miejsce w rozpisce.

Wynik walki Medusa vs Rataj

Wynik walki Medusa vs Rataj poznaliśmy więc w sobotę. Jeśli chodzi o kursy, zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna) nie mialy wątpliwości, kto jest w tym starciu faworytem. Kurs 1.15 na Medusę mówił sam za siebie.

Opis walki Medusa vs Rataj

Opis walki Medusa vs Rataj, czyli miał być szybki parter na korzyść Medusy i... był. Po kilkunastu sekundach w stójce, Salamon zanurkował po nogi rywala i skutecznie go obalił, kontrolując Rataja przez całą rundę w korzystnej pozycji.

Zobacz także - kto wygrał walkę Bonus BGC vs Japczan?

Również w drugiej rundzie faworyt szybko znalazł się z góry. Starcie miało podobny przebieg - Medusa kontrolował w parterze, a pod koniec zadał kilka ciosów. Druga runda dla Salamona.

W trzecim starciu Rataj starał się zaskoczyć rywala w stójce, a na dwie minuty przed końcem niespodziewanie znalazł się na górze w parterze. Nie była to dla niego jednak korzystna pozycja, gdyż Medusa wykorzystał parterowe umiejętności i poddał Rataja kimurą.

Medusa pokonał Macieja Rataja przez poddanie, runda 3