Michał Materla i Radosław Paczuski zmierzą się w jednej z walk na gali KSW 83: Colosseum 2. Kiedy walka Materla vs Paczuski? O której godzinie walka Materla vs Paczuski?

Materla vs Paczuski KSW 83: Colosseum 2 - data

Walka w kategorii średniej, którą można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), odbędzie się w sobotę 3 czerwca.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2

 

O której godzinie walka Materla vs Paczuski

Organizacja KSW ustaliła kolejność walk na kilka dni przed głównym wydarzeniem w Warszawie. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Materla i Paczuski z racji, że w karcie walk KSW 83: Colosseum 2 mamy aż 11 zestawień, powinni wejść do oktagonu w okolicach godziny 21:00. Bardziej nastawiamy się jednak na okolice godziny 21:30, gdyż pomiędzy walkami będziemy świadkami wielu analiz w studiu.

Materla vs Paczuski

Materla w ostatnich starciach prezentował się dość słabo. W ostatniej walce z Kendallem Grovem był o krok od przegranej przed czasem, co niekoniecznie może wróżyć mu sukces przeciwko świetnemu kickboxerowi.

Reprezentant Uniq Fight Club na KSW 83: Colosseum 2 stoczy dopiero siódme starcie w formule mieszanych sztuk walki. Dotychczas odniósł tylko jedną porażkę. Była to przegrana walka w jego ostatnim starciu z Tomaszem Romanowskim.

colosseum 2 baner

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoica z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!