W czwartkowe popołudnie organizacja Clout MMA opublikowała oświadczenie na mediach społecznościowych, gdzie przeczytamy, że wniosek Marcina Najmana w sprawie zmiany werdyktu walki z Adrianem Ciosem został odrzucony. Na odpowiedz „El Testosterona” długo nie musieliśmy czekać.

Adrian Cios niepokonany w federacji Clout MMA

Sędziowie, którzy badali wniosek Najmana, czyli: Piotr Jarosz, Bartłomiej Czajka oraz Cezary Wojciechowski stwierdzili, że po przeanalizowaniu nagrań z tej walki nie widzą żadnych postaw, aby zmienić wynik tego starcia. Arbitrowie w oświadczeniu podpisanym przez sędziego głownego - Piotra Jarosza napisali pięć argumentów, które są niezbytym dowodem słuszności takiej decyzji.

Jednak Marcin Najman, który w walce z Adrianem Ciosem został zdyskwalifikowany w 1. rundzie pojedynku za nielegalne ciosy w tył głowy, nie zgadza się z opinią sędziów, którzy uznali, że jego wniosek wysłany w poniedziałek wieczorem do federacji Clout MMA jest bezpodstawny.

Takie postanowienie sędziów powoduje, że Marcin Najman do tej pory nie wygrał jeszcze ani jednego pojedynku w organizacji Clout MMA.