Od wczoraj w Internecie krąży filmik z koncertu Malika Montany, będącego twarzą federacji freak fightowej High League. Nagranie pokazuje brak szacunku ze strony fanów, którzy przyszli na wydarzenie, a następnie pluli na występującego rapera. Co zrobił mężczyzna w odpowiedzi na niestosowne zachowanie? Odpowiedź zdecydowanie może was zaskoczyć.

Fani plują na Malika Montanę

Ostatnio w social mediach możemy zauważyć wiele niepokojących nagrań z udziałem młodych ludzi. Wiele z nich przedstawia ich agresywne oraz pozbawione szacunku zachowania. Często zdarza się, że na takich materiałach ukazane są epizody zarówno z lekcji w szkołach, jak i aktywności uczniów poza nią. Aktualnie szerzenie nienawiści stało się po prostu modne.

Nic dziwnego, że nastolatkowie sami zaczynają udostępniać swoje występki w celu zdobycia popularności na większych wyświetleniach. Taką sytuację mogliśmy zobaczyć podczas koncertu Malika Montany, kiedy to dwójka jego fanów nagrywała filmik, próbując napluć na występującego rapera. Co ciekawe, mężczyzna będący twarzą High League podszedł do chłopaków. Co dalej się wydarzyło?

Raper wziął od nagrywającego jego telefon i zaczął nagrywać siebie oraz fanów, którym odebrał smartfona. Jak można się domyślać, nie był on świadomy tego, co przed chwilą chłopcy pokazywali w jego kierunku. Chwilę po oddaniu telefonu fanom, widać na filmiku, jacy są z siebie zadowoleni. Jeden z nich na zakończenie materiału całuje dziewczynę stojącą obok niego.

Chwilę po opublikowaniu TikToka na profilu nagrywającego chłopaka został on usunięty, jednak użytkownicy Twittera są czujni i szybko dodali filmik na drugą aplikację.

Kontrowersyjne zachowania Malika Montany

W ostatnim czasie poza filmikiem z koncertu głośno jest o samym Maliku Montanie. Wszystko za sprawą faktu, w jaki sposób mężczyzna zachowuje się w sieci i co w niej udostępnia. Niedawno na jego tiktokowym profilu mogliśmy zobaczyć nagranie, na którym wchodzi na blat w jednym z lokali franczyzy McDonald's. Można oczywiście zauważyć w tle zaskoczonych tym zachowaniem pracowników restauracji.

Na TikToku widać, jak tańczy on do swojej piosenki, a fani w komentarzach zdają się oburzeni, na co raper odpowiada z pogardą. Z wypowiedzi Malika pod jego własnym filmikiem dowiadujemy się, że jedzenie stawiane na blacie, na którym stanął "może się cieszyć, że jego chanel trampki tam były". To jednak nie koniec odpowiedzi na komentarze, jakimi zaszczycił swoich obserwatorów mężczyzna.

Stwierdza on bowiem, że "młodzi chcą być jak on" oraz że nawet jeśli coś by zepsuł, to zapłaciłby za szkody, bo go na to stać. Raper podkreśla, że nie wszedł na blat brudnymi butami, ponieważ jest tak bogaty, że najczęściej w butach chodzi tylko raz. Oczywiście są osoby, które zachwycają się takimi odpowiedziami, jakie Malik pisze, jednak nie jest to większa część z komentarzy pod upublicznionym materiałem.

Takie zachowanie może dawać jednak przykład młodym osobom, które później upubliczniają podobne materiały ze swoim idolem w roli głównej. Czy brak szacunku rzeczywiście jest modny i czy idole młodzieży powinni go promować?