Najbliższy weekend zapowiada się świetnie. Wprawdzie majówka się już skończyła, ale czemu by jej sobie nie przedłużyć? Najlepiej stawiając kupony i wygrywając. A jest na nocy. W topowych ligach europejskich rywalizacja dobiega już końca. Atrakcyjnie prezentują się również najbliższe spotkania w NBA, gdzie w grze o mistrzostwo pozostało już tylko osiem najlepszych drużyn. W Betfan czeka na nas kolejna atrakcyjna promocja opierająca się na wykonywaniu kolejnych wyzwań. Sprawdźmy się!

Majowe wyzwania w Betfan

Wprawdzie piłka nożna niezmiennie króluje wśród użytkowników zakładów bukmacherskich, jednak w maju oprócz futbolu czeka nas wiele interesujących meczów i starć. Wystarczy zajrzeć do NBA. Tam trwają półfinały Konferencji, a o tytuł mistrzowski rywalizuje już tylko osiem zespołów. Wyraźnym faworytem legalnych bukmacherów do końcowego triumfu są Boston Celtics. Prowadzeni przez Jaylena Browna koszykarze z Bostonu na razie mają bilans w rywalizacji z Philadelphią 76ers 1:1. Fani nie wyobrażają sobie, żeby Boston miał nie wygrać przeciwko ekipie dowodzonej przez Joela Embida.

Pasjonująco wygląda również rywalizacja w parze Los Angeles Lakers – Golden State Warriors. Jeziorowcy psim swędem zakwalifikowali się do fazy play off dzięki wygranej z Minessotą. Poradzili sobie z Memphis Grizzlies i zdążyli wygrać już pierwsze spotkanie przeciwko Golden State. Duet LeBron James-Anthony Davies prowadzi zespół z Los Angeles na szczyt. O mistrzostwo będzie jednak niezwykle trudno. Nie zapomnijcie, że w naszej zakładce Typy Dnia znajdziecie wiele propozycji także na mecze NBA od użytkowników naszej strony.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Najnowsza promocja od Betfan obowiązuje tylko do 7 maja. Polega znów na wykonywaniu kolejnych wyzwań. Po odblokowaniu pierwszego automatycznie będziemy mogli zająć się drugim. Stawka kuponu i inne warunki zadań będą widoczne na specjalnych kartach wyzwań. Pierwsze z nich dotyczy tym razem oferty na piłkę nożną. Po spełnieniu 4. kroku otrzymamy 40 zł freebetu, a po spełnieniu kroku 7. 60 zł freebetu. Oznacza to, że łącznie możemy uzyskać bonus w wysokości aż 100 zł. Termin ważności „Freebetu” wynosi 48 godzin i jest liczony od momentu przyznania. Zanim jednak skorzystacie z promocji, musicie posiadać konto na Betfan. Najlepiej założyć je z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betfan. W ten sposób uzyskacie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Betfan