Magdalena Stysiak poza reprezentacją Polski towarzyszy, podczas rozgrywek, klubowi Fenerbahce Stambuł. Dziewczyna aktywnie rozwija swoją karierę. Jak wygląda jej współpraca z klubem?

Wysokie oczekiwania

Magdalena Stysiak to 22-letnia atakująca, która karierę w reprezentacji Polski rozpoczęła w 2019 roku. Podczas swojej seniorskiej kariery była zawodniczką zarówno polskich, jak i zagranicznych klubów. Po zakończeniu współpracy z włoskim klubem Vero Volley Monza dziewczyna zadebiutowała na parkiecie tureckiej drużyny Fenerbahce Stambuł. Podczas wywiadów Polka wielokrotnie powtarzała jak dużym sukcesem i wyróżnieniem jest dla niej przynależność klubu. Atakująca zadowolona jest ze zmiany otoczenia, do którego szybko udało jej się przywyknąć. Przewiduje, że da jej to możliwość rozwoju zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i osobistej. 

Zawodniczka pozostaje w bardzo dobrych relacjach ze składem zawodniczek i trenerów. Trener Fenerbahce Stambuł, Stefano Lavarini, ma pod swoimi skrzydłami również pierwszą reprezentację Polski kobiet. Stysiak chwali umiejętności szkoleniowca, zaznaczając jego wysokie oczekiwania wobec zawodniczek. Twierdzi, że jego wymagania będą miały pozytywne odzwierciedlenie zarówno w grze klubowej, jak i reprezentacyjnej.