Chociaż wydarzenie Prime Show MMA 5, to kolejna edycja gal freak fight, to niekiedy pojawiają się w zestawieniach prawdziwi sportowcy. Nadaje to pojedynkowi znacznie mocniejszą formę, a widzowie odczuwają dużo silniejsze emocje. Z tego też względu nikogo nie zdziwiło, że podczas tego wydarzenia zmierzy się Łukasz Karpiński i Sony!

Łukasz Karpiński vs Sony - Walka sportowo-freakowa na Prime 5

Chcąc zapełnić kartę walk na piątą edycję wydarzenia, organizatorzy wybrali mocne zestawienie. Na gali zawalczy Sonic Valerianov i zmierzy się z Łukaszem Karpińskim. Pierwszy z wymienionych, Sony jest wicemistrzem Europy w BJJ, czyli Brazylijskim jiu-jitsu. Ten rodzaj walki ma nacisk na ścieranie się w parterze, co może być jego mocną stroną. Z czego znany jest jego przeciwnik?

Łukasz Karpiński był uczestnikiem Hotelu Paradise, czyli reality show, w którym uczestnicy skupiają się na znalezieniu miłości. Choć w programie mu się to nie udało, to w prawdziwym życiu znalazł ukochaną osobę. W tym przypadku liczą się jednak jego umiejętności, o których nie możemy za wiele powiedzieć. Z pewnością może się pochwalić dobrymi warunkami fizycznymi, gdyż tworzy diety i treningi również innym.

Po tym ogłoszeniu sekcja komentarzy zdecydowanie zawrzała. Pojawiły się wypowiedzi odnośnie do Sonica, który podobno odrzucił walkę w federacji Bellator.

"Typ wybrał prime zamiast 2 organizacje sportowa na świecie"

Inni jednak stwierdzili, że może mu się udać w karierze freak fightowej, bo dobrze "poddymia". Dużo mniej wypowiedzi pojawiło się w kontekście jego przeciwnika.