Cykliczne promocje od Betfab polegające na wykonywaniu kolejnych wyzwań cieszą się sporą popularnością. Z tego powodu bukmacher przygotował dla nas kolejną ofertę promocyjną pod hasłem "Lej te wyzwania". Tym razem skupia się ona na ofercie na piłkę nożną.

Freebet 150 zł za wykonanie wyzwań od Betfan

Betfan wraca do swoich użytkowników z kolejną edycją promocji opierającą się na wykonywaniu wyzwań. Tym razem pod hasłem "Lej te wyzwania". Bukmacher zdaje sobie sprawę, że w najbliższych dniach nie brakuje okazji do tworzenia kuponów i obstawiania. Czekają nas pojedynki w europejskich pucharach, a w weekend także znakomicie zapowiadające się mecze w topowych ligach europejskich. Uwaga polskich kibiców skierowana jest przede wszystkim na rywalizację Lecha Poznań z Fiorentiną. Zespół z Włoch wskazywany jest jako wyraźny faworyt legalnych bukmacherów. Mistrz Polski na pewno swoje szanse w Poznaniu będzie miał.

W weekend w TOP 5 ligach w Europie dojdzie do ważnych starć. W Ligue 1 w meczu na szczycie Paris-Saint Germain podejmie Lens, które walczy w tym sezonie o awans do europejskich pucharów. Ostatni raz w Lidze Mistrzów Lens grało w sezonie 2002/03. Awans do prestiżowych rozgrywek byłby nie tylko potężnych zastrzykiem gotówki dla klubu, lecz również sukcesem sportowym. Ciekawie będzie także w Premier League. Manchester City w 31. kolejce zagra z Leicester, podczas gdy Arsenal zmierzy się z West Hamem. Kanonierzy są już o krok od zdobycia upragnionego mistrzostwa. Czy w niedzielę zrobią kolejny krok w jego stronę? Sprawdźcie, jakie typy bukmacherskie na te spotkania proponują użytkownicy naszej strony. Dzielą się oni nimi w zakładce Typy Dnia.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Oferta promocyjna od Betfan opiera się na siedmiu wyzwaniach. Po odblokowaniu pierwszego automatycznie odblokowane zostanie drugie. Stawka kuponu i inne warunki zadań będą widoczne na specjalnych kartach wyzwań. Pierwsze z nich dotyczy tym razem oferty na piłkę nożną. Czas na skorzystanie z promocji macie do 16 kwietnia godz. 23:59. Po spełnieniu 4. kroku otrzymamy 50 zł freebetu, a po spełnieniu kroku 7. 100 zł freebetu. Łącznie możemy zatem uzyskać bonus w wysokości aż 150 zł. Termin ważności „Freebetu” wynosi 48 godzin i jest liczony od momentu przyznania. Zanim jednak skorzystacie z promocji, musicie posiadać konto na Betfan. Najlepiej założyć je z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betfan. W ten sposób uzyskacie dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Betfan