Wiele jest głosów zgodnie z którymi mianem "derbów Polski" powinno określać się spotkania Widzewa Łódź z Legią Warszawa. W niedzielę czeka nas kolejna odsłona pojedynku drużyn, które nie pałają do siebie sympatią. Wojskowi przystępują do meczu w roli wyraźnego faworyta, jednak czy sprostają presji?

Legia Warszawa - Widzew Łódź Gdzie Oglądać?

Spotkania Widzewa Łódź z Legią Warszawa generują gigantyczne emocje. Niechęć między kibicami obu klubów jest ogromna, a piłkarze na boisku zdecydowanie nie odstawiają nogi. W niedzielę czeka nas zatem poważna batalia w Ekstraklasie.

Mecz Legia - Widzew obejrzycie w telewizji na antenach CANAL+Sport, CANAL+Sport 3 i CANAL+4K Ultra. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 3 września 2023 roku o godzinie 17:30.

Kiedy i o której mecz Legia - Widzew?

W niedzielę w 7. kolejce PKO BP Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie Widzew Łódź. Spotkanie zaplanowane zostało na niedzielę 3 września 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 17:30. Zostanie rozegrane na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie.

Legia Warszawa - Widzew Łódź gdzie oglądać mecz za darmo?

Mecz Legii z Widzewem Łódź obejrzycie również w Internecie. Umożliwia to usługa CANAL+Online. Wystarczy wykupić odpowiedni abonament i można cieszyć się spotkaniem 7. kolejki Ekstraklasy. Mecz nie będzie niestety dostępny do obejrzenia za darmo.

Legia - Widzew, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Legii Warszawa z Widzewem Łódź na pewno przyciągnie przed telewizory wielu kibiców. Najlepsi bukmacherzy typują zwycięstwo gospodarzy. Starcie dwóch utytułowanych drużyn obejrzycie na antenach CANAL+Sport, CANAL+Sport 3 i CANAL+4K Ultra.