Dla wielu kibiców pojęcie "Derbów Polski" ma różne znaczenie. W ostatnich latach najczęściej odnosiło się ono do starć Lecha Poznań z Legią Warszawa. W niedzielę czeka nas ich kolejna odsłona, a bukmacherzy wskazują mimo wszystko na Kolejorza. Sprawdźcie gdzie obejrzeć najbliższe spotkanie.

Lech - Legia gdzie oglądać?

Tylko dwa zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach, zaledwie pięć goli strzelonych - Lech Poznań nie jest ostatnio w najwyższej formie. A mimo to typowany jest przez najlepszych bukmacherów jako faworyt spotkania z Legią Warszawa, zaplanowanego na niedzielę. Z drugiej strony Wojskowi nie wygrali żadnego z poprzednich sześciu spotkań z Lechem.

Data i godzina09.05.2024 - 21:00
TransmisjaCANAL+4K Ultra, CANAL+Premium, CANAL+Sport 3, TVP 2
Kurs na zwycięstwo Lecha2.55
Kurs na zwycięstwo Legii2.85
MiejsceEnea Stadion (Poznań)

U nas znajdziecie naturalnie typy na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Od wyniku spotkania zależy, czy Kolejorz zachowa szanse na walkę o mistrzostwo Polski, czy też nie. Rywalizację tych drużyn będziecie mogli obejrzeć na antenach CANAL+4K Ultra, CANAL+Premiu, CANAL+Sport 3 i TVP 2.

Kiedy i o której mecz Lech - Legia?

Poprzednie Derby Polski mocno rozczarowały i zakończyły się bezbramkowym remisem. Kibice wierzą, że w niedzielę obejrzą trafienia i to w dużej liczbie. Więcej typów bukmacherskich na mecz Lecha z Legią Warszawa znajdziecie u nas w zakładce Typy Dnia. Początek spotkania w niedzielę 12 maja o godzinie 17:30.

Lech - Legia gdzie oglądać za darmo?

Po obu stronach jest kilka braków kadrowych, które mogą przełożyć się na przebieg rywalizacji pomiędzy Lechem i Legią. Spotkanie transmitowane będzie w większości na antenach CANAL+Sport. Nie oznacza to jednak, że nie obejrzycie go za darmo. Darmowa transmisja będzie dostępna na antenie TVP 2. Początek o godzinie 17:30.

Lech - Legia Warszawa transmisja na żywo w TV

Porażka w niedzielnym spotkaniu z Legią Warszawa pozbawi Lecha szansy na mistrzostwo Polski. Kolejorza interesować będzie zatem tylko zwycięstwo. Oby przełożyło się to na niezapomniane emocje. W telewizji na żywo mecz obejrzycie na CANAL+4K Ultra, CANAL+Premium, CANAL+Sport 3 i TVP 2. Opcji jest zatem naprawdę wiele.