Ze wszystkich zespołów z Ekstraklasy Lech Poznań prawdopodobnie trafił na najprostszego rywala. Kolejorz w czwartek zmierzy się z Kauno Zalgiris. Mecz obejrzycie w telewizji polskiej.

Lech Poznań - Kauno Zalgiris Gdzie oglądać?

Lech Poznań jest murowanym faworytem spotkania z Kauno Zalgirisem. Najlepsi bukmacherzy na jego zwycięstwo oferują kursy zaledwie na poziomie 1.14. Typ na gości to natomiast aż 24.00. Spotkanie rozgrywane w czwartek 27 lipca obejrzycie na antenie TVP Sport. Również bukmacher Betclic oferuje możliwość obejrzenia meczu. Musicie jednak wcześniej posiadać u niego konto, do czego najlepiej wykorzystać nasz kod promocyjny Betclic.

Sprawdźcie też nasze typy na mecz Lech Poznań - Kauno Zalgiris.

Drużyna z Litwy w ubiegłym sezonie dotarła do II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Poległa w niej z kretesem w rywalizacji z The New Saint aż 1:10. Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Kiedy i o której pierwszy mecz Lech Poznań - Kauno Zalgiris?

Pierwsze spotkanie II rundy eliminacji między Lechem Poznań i Kauno Zalgiris zaplanowano na czwartek 27 lipca. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Rozegrany zostanie na Enea Stadion w Poznaniu. Rewanż odbędzie się 3 sierpnia w Kownie.

Lech - Kauno Zalgiris, transmisja na żywo w TV

Telewizja Polska zadbała o to, żeby zapewnić sobie prawo do transmisji spotkania eliminacji do europejskich pucharów między Lechem Poznań i Kauno Zalgiris. Obejrzycie go na antenie TVP Sport. Początek starcia już o godzinie 20:30.