We wtorek, 4 kwietnia Internet obiegła informacja, że Laluna Unique została zatrzymana przez policję. Choć spekulacji było naprawdę sporo, to 40-latka postanowiła sama odnieść się do zaistniałej sytuacji, wydając oświadczenie. Co miała do powiedzenia na temat szeroko komentowanego przez portale incydentu?

Laluna zatrzymana przez policję - Co się stało

Wtorkowy dzień zdecydowanie nie był dobrym dniem dla 40-letniej Katarzyny A., która zdobyła swoją popularność dzięki programowi "Królowe Życia". Lalunę zatrzymano przez policję w jednym z hoteli zlokalizowanych w centrum Warszawy. W miejscu, gdzie doszło do zatrzymania celebrytki, znaleziono narkotyki.

Do interwencji doszło bowiem z powodu zawiadomienia ze strony pracowników hotelu. Wydawali się zaniepokojeni bardzo głośnym zachowaniem uczestników imprezy. Uczestniczka gali Fame MMA, pozostawiła za sobą zdewastowany apartament, w którym imprezowała wraz ze swoimi znajomymi.

Poza samą gwiazdą telewizyjnego show policja zatrzymała w sprawie dwóch mężczyzn oraz trzy kobiety. W toku śledztwa okazało się, że wynajmowany pokój był na nazwisko samej zainteresowanej. Zakazane substancje znalezione na miejscu wraz ze zniszczeniami dokonanymi przez poszczególne osoby mogą zagrażać karierze 40-latki. Z tego też powodu wydała ona oświadczenie.

Laluna w oświadczeniu zaprzecza przyjmowaniu narkotyków

Po złożeniu wyjaśnień na komisariacie kobieta postanowiła odnieść się do wydarzeń mających miejsce właśnie 4 kwietnia. W tym celu postanowiła wydać oświadczenie na swoim Instagram Story. Kobieta stwierdziła, że choć pokój był wynajęty na jej nazwisko, to ona nie znajdowała się w nim podczas tych wydarzeń.

Co więcej, Laluna podkreśla, że zajmie się wszystkimi kosztami związanymi ze zniszczeniami. Ze względu na swoje dobre imię pokryje podane przez hotel opłaty. Z wypowiedzi dowiadujemy się także, że podczas dokonywania zatrzymania nie była ona pod wpływem żadnych narkotyków.

Laluna zatrzymana przez policję

Z pewnością to internauci zadecydują, czy wypowiedź celebrytki jest szczera. Aktualnie burza medialna wciąż szaleje, a my możemy tylko spekulować, jak to się zakończy. Postać 40-latki jest raczej kontrowersyjna, co sama pokazała podczas konferencji przed walką na Fame MMA 14.