Podczas dzisiejszej gali Clout MMA 2 było zapowiedziane tylko jedne starcie kobiet - Laluna vs Bobek. Ich walka była także pierwszą streamowaną na PPV, a nie na Youtube. Poprzednim starciem był pojedynek Wujaszka Fericze z Karwatem, to właśnie on zamknął kartę wstępną.

Laluna pokonuje Bobek jednogłośną decyzją

Walka zaczęła się spokojnie, jednak nie na długo. Laluna od razu zaczęła wywierać coraz więcej presji. Zaczęło się od kilku ciosów, które skutkowały zmęczeniem królowej życia. Całą pierwszą rundę Bobek bała się atakować, nie napierała.

W drugiej odsłonie nic się nie zmieniło - Agnieszka wciąż nie chciała ryzykować atakiem. To Laluna zdecydowała się na szarżę i trafiła kilkoma ciosami. Skończyło się to jeszcze większym zmęczeniem i brakiem sił zawodniczki. Pojedynek wypadł bardzo słaby z obu stron - obie zawodniczki nie wykazały zbyt wielu umiejętności.

Trzecia runda nie odbiegała niczym od poprzednich, walka wyglądała cały czas w ten sam sposób. Laluna niezmiennie szarżowała na rywalkę, ale nie było szans na znokautowanie Bobek. Agnieszka cały czas bała się skrócić dystans, a jej ataki były nieskuteczne.

W ten właśnie sposób Laluna wygrała z Bobek przez jednogłośną decyzję sędziów! Jeśli chcecie obstawić pojedynki z gali Clout MMA, warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna. Gwarantuje on aż do 635 PLN na start!

Co ciekawe, pod koniec wywiadu wyzwała ona do Laluna wyzwała do walki Caroline Derpienski! Dla takich ciekawostek warto śledzić relację i wyniki na żywo z Clout MMA 2.