Ostatni nokaut Roberta Pasuta na Takefunie zdecydowanie był jednym z lepszych zakończeń walk na FAME MMA 21. Równie efektowną akcję mogliśmy zobaczyć podczas walki Alana Kwiecińskiego z Wampirem.

Wampir pokonuje Alana Kwiecińskiego jednogłośną decyzją

Walka od razu zaczęła się agresywnie - zawodnicy napierali na siebie, padało dużo ciosów. Pierwsza runda zdecydowanie była na korzyść Pasternaka.

W drugiej odsłonie Alanowi udało się trafić kilka skutecznych kombinacji, lecz Wampir wyglądał, jakby nic nie odczuł. Po chwili Pasternak w odpowiedzi trafił kilkoma ciosami, a Kwieciński upadł. Jednak Alan zasygnalizował, że miał miejsce cios w tył głowy, więc nie było liczenia.

Alan do trzeciej rundy wyszedł zdecydowanie zmęczony. Pasternak wykorzystał to, starając się wywierać coraz większą presję. Kwieciński na tym etapie był już nieobecny, nie odpowiadał nawet na przyjmowane ciosy.

Walki z gali FAME MMA 21 można obstawiać jedynie w Betclic. Podczas rejestracji warto pamiętać o skorzystaniu z kodu promocyjnego Betclic. Aktualnie zapewnia on nielimitowaną grę bez podatku, a także zakład bez ryzyka nawet do 50 PLN!

Po trzech rundach ciężkiej walki Michał "Wampir" Pasternak pokonał Alana Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.