W piątek odbędzie się uroczyste rozpoczęciem mistrzostw Europy. W meczu otwarcia Niemcy zmierzą się ze Szkocją. Gospodarze EURO 2024 nie są jednak jednym z głównych faworytów do triumfu w turnieju. Zdaniem bukmacherów takowym jest Anglia. W następnej kolejności wskazuje się Francję. Bukmacher forBET przygotował na okazję EURO specjalną promocję. Oferuje graczom kurs 300.00 na zwycięzcę mistrzostw Europy.

Kod promocyjny forBETTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 1 PLN, jednak przy wyższej stawce i tak zostanie zaliczone 1 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na wygraną dowolnej reprezentacji w EURO 2024

(Typ EURO 2024 - Zwycięzca)

Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. 3 zdarzenia, kurs min. kuponu 2.00, 7 dni

W piątek dla kibiców rozpoczyna się ten magiczny czas - rozpoczynają się mistrzostwa Europy. Mało który turniej emocjonuje tak bardzo, jak EURO. A to może być wyjątkowe - bukmacherzy nie dostrzegają wyraźnego faworyta do zwycięstwa. Największe szanse na to daje się Anglii. Duże szanse na zwycięstwo ma też Francja. W forBET będziecie mogli postawić na triumfatora z kursem aż 300.00. Koniecznie sprawdźcie szczegóły najnowszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 14.06 - 14.07.2024, do godziny 21:00, zarejestruj konto u bukmachera forBET z kodem TYPERVIP i dokonaj pierwszego depozytu min. 50 PLN. Następnie postaw zakład przedmeczowy SOLO na zwycięstwo dowolnej reprezentacji w mistrzostwach Europy. Stawka zakładu powinna wynosić min. 1 PLN ze środków własnych (przy czym przy wyższej stawce zaliczone zostanie i tak 1 PLN). Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej z kuponu (która trafi na saldo główne), otrzymasz 300 PLN na saldo bonusowe.

  • W dniach 14.06-14.07 do godz. 21:00 dokonaj rejestracji w forBET z kodem TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  • Postaw kupon SINGIEL, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na zwycięstwo dowolnej reprezentacji w EURO 2024
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 1 PLN, jednak wyższa nie zapewni wyższej wygranej
  • W przypadku trafienia otrzymasz poza regularną wygraną bonus o wartości 300 PLN, który podlega obrotowi

Do promocji zalicza się tylko pierwszy zagrany kupon z salda głównego po zarejestrowaniu konta. Jeśli swój pierwszy zakład zagrasz za min. 20 PLN, to zaliczy się on do promocji bez ryzyka w Pakiecie Powitalnym.

Obrót

  • 2-krotny po kursie łącznym min. 2.00, min. 1.20 poj. zdarzenia, min. 3 zdarzenia
  • W ciągu 7 dni od otrzymania
  • Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty wirtualne oraz gry karciane
Promocja forBET