Pojedynki Manchesteru City z Liverpoolem w ostatnich latach śmiało aspirują do miana "derbów Anglii". Mało które mecze są tak widowiskowe i generują tak ogromne zainteresowanie. Na najbliższy pojedynkach tych drużyn promocję przygotował forBET. Bukmacher oferuje nam kurs aż 300.00 na zwycięstwo Manchesteru City z Liverpoolem.

Kod promocyjny forBETTYPERVIP
Stawka kuponuMin 1 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana ManCity z Liverpoolem
Bonus300 PLN
Obrót2-krotny, min. kurs łączny 2.00, min. kurs poj. zdarzenia 1.20, w ciągu 7 dni

Już w sobotę czeka nas kolejna odsłona rywalizacji Manchesteru City z Liverpoolem. Ostatnie mecze tych drużyn niemal zawsze były gwarantem wielu bramek i emocji. To właśnie sobotniemu pojedynkowi w Premier League najnowszą promocję poświęca bukmacher forBET.

Jak odebrać bonus?

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy w dniach 22.11-25.11 do godz. 13:30 zarejestrują na forBET konto. Dostępna ona będzie tylko jeśli podczas rejestracji skorzystacie z kodu TYPERVIP. Co dalej? Wpłać min. 50 PLN pierwszego depozytu i zagraj kupon SINGIEL na zwycięstwo Manchesteru City nad Liverpoolem. Minimalna stawka zakładu to 1 PLN. Jeśli pierwszy kupon zostanie zagrany za stawkę wyższą niż 1 PLN, to do promocji zostanie zaliczona tylko kwota 1 PLN. Do promocji zalicza się tylko pierwszy zagrany kupon z salda głównego po zarejestrowaniu konta. Jeśli ManCity wygra, otrzymacie bonus w kwocie 300 PLN.

  • Do 25.11 godz. 13:30 zarejestruj konto na forBET i skorzystaj z kodu TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  • Postaw za 1 PLN kupon SINGIEL na zwycięstwo Manchesteru City z Liverpoolem
  • W przypadku wygranej, otrzymasz bonus o wartości 300 PLN
  • Aby wypłacić bonus, należy dokonać nim wcześniej obrotu

Bonus pojawi się na koncie gracza w ciągu 24 godzin roboczych od zakończenia spotkania. Bonusem należy obrócić 2-krotnie po kursie minimalnym, ogólnym kuponu 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni. Niedokonanie obrotu lub nieaktywowanie bonusu w ciągu 7 dni od momentu jego otrzymania skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE oraz GRY KARCIANE.

Warunki obrotu

  • Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie po kursie minimalnym, ogólnym kuponu 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.20
  • Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia
promocja forbet