We wtorkowy wieczór Juventus zmierzy się z Sassuolo w ramach okrągłej 20. kolejki Serie A. Jeden z legalnych bukmacherów, forBET, oferuje bonus dla nowych graczy. Promocja jest dostępna wyłącznie z kodem TYPERVIP, a dzięki niej gracz może postawić zwycięstwo Juventusu po kursie 300.00!

Kod promocyjny forBETTYPERVIP
Stawka kuponumin. 1 PLN, jednak przy wyższej stawce i tak zostanie zaliczone 1 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Juventusu z Sassuolo
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. 3 zdarzenia, kurs min. kuponu 2.00, 7 dni

W ostatnim meczu Starej Damy doskonale zaprezentował się polski snajper Juventusu, Arkadiusz Milik. Były zawodnik m.in. Napoli zanotował hat-tricka, a Juventus wygrał spotkanie 4:0. W najbliższy wtorek Stara Dama zmierzy się z Sassuolo.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 13.01 - 16.01.2024, do godziny 20:45, zarejestruj konto u bukmachera forBET z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu min. 50 PLN. Następnie postaw pierwszy w historii konta pojedynczy zakład przedmeczowy na wygraną Juventusu z Sassuolo (typ 1 w zakładzie 1X2). Stawka zakładu powinna wynosić min. 1 PLN (przy czym przy wyższej stawce zaliczone zostanie i tak 1 PLN). Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej z kuponu (która trafi na saldo główne), w ciągu 24 godzin roboczych od zakończenia spotkania otrzymasz także 300 PLN na saldo bonusowe.

  • Zarejestruj konto w forBET z kodem TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SINGIEL, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na wygraną Juventusu z Sassuolo (z rynków 1X2)
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 1 PLN
  • W przypadku trafienia otrzymasz poza wygraną bonus o wartości 300 PLN, który podlega obrotowi

Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 2-krotnie po kursie minimalnym 2.00 w ciągu 7 dni od otrzymania. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść min. 1.20, a na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia. Jeśli bonus trafi do oczekujących bonusów, to czas na jego aktywację wynosi 7 dni. Niedokonanie obrotu lub nieaktywowanie bonusu w ciągu 7 dni od momentu jego otrzymania skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych. Jeśli swój pierwszy zakład zagrasz za min. 20 PLN, to zaliczy się on do promocji bez ryzyka w Pakiecie Powitalnym.

Obrót

  • 2-krotny po kursie łącznym min. 2.00, min. 1.20 poj zdarzenia, min. 3 zdarzenia
  • W ciągu 7 dni od otrzymania
  • Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty wirtualne oraz gry karciane