Spotkanie z Florą Tallinn sprawiło Rakowowi Częstochowa większe problemy, aniżeli przewidywano. Mistrz Polski wygrał 1:0, ale mecz nie należał do tych z gatunku łatwych. Już w sobotę Medaliki czeka kolejne wyzwanie. Zmierzą się w Superpucharze Polski z Legią Warszawa. Superbet oferuje nam kurs na to spotkanie aż 300.00

Raków - Legia: kurs 300.00 na gola w Superpucharze Polski

Dawid Szwarga może być całkiem zadowolony ze swojego debiutu w roli szkoleniowca Rakowa Częstochowa. Mistrz Polski wygrał w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Florą Tallinn 1:0, dzięki czemu jest bliżej awansu. Widać było jednak, że wiele elementów w grze mistrza Polski wciąż nie funkcjonuje tak, jak powinno. A czasu przed kolejnym ważnym spotkaniem jest niewiele. W sobotę Raków czeka spotkanie w Superpucharze Polski z Legią Warszawa. W poprzednim starciu mimo kolosalnej przewagi ekipa z Częstochowy nie była w stanie strzelić gola i zapewnić sobie zwycięstwa.

Najlepsi bukmacherzy co ciekawe jako delikatnego faworyta wskazują Legię. Kurs na jej zwycięstwo to około 2.50, podczas gdy typ na Raków Częstochowa to 2.80. Przede wszystkim wpływ na to ma brak największej gwiazdy Medalików. Ivi Lopez doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z gry na długo. Zastąpić Hiszpana łatwo nie jest, co też podkreślił na konferencji prasowej trener. Na naszej stronie znajdziecie wiele typów na dziś, w tym również na mecz Raków - Legia. Zarówno w zapowiedziach naszych redaktorów, jak również w zakładce Typy Dnia.