We wtorek Iga Świątek rozpocznie swoje zmagania w prestiżowym wielkoszlemowym turnieju Roland Garros. Liczymy na udane występy liderki światowego rankingu WTA w Paryżu. Podobnie zresztą jak bukmacher LVBet, który oferuje nam kurs aż 200.00 na wygraną Igi w Rolandzie Garrosie.

Roland Garros: kurs 200.00 na wygraną Igi Świątek

Aryna Sabalenka goni Igę Świątek w rankingu WTA. Niewykluczone, że po zakończeniu wielkoszlemowego Rolanda Garrosa to Białorusinka przegoni Polkę. W kontekście walki o miano najlepszej tenisistki świata wszystko będzie w rękach Igi Świątek. Jesli uda jej się sięgnąć ponownie po tytuł, nie będzie musiała się oglądać na dokonania rywalki. Jeśli 21-latka marzy o pozostaniu numerem jeden, musi dojść przynajmniej do półfinału turnieju. Liczymy jednak, że w Paryżu będziemy świadkami triumfu Świątek.

Świątek jest w oczach bukmacherów faworytką turnieju w Paryżu. Średni kurs na jej triumf wynosi 1.70. Typ na wygraną Aryny Sabalenki to już 4.70. Polka na inaugurację Rolanda Garrosa zmierzy się z dobrze jej znaną Cristiną Bucsą, na którą trafiła także podczas niedawnego Australian Open. Na naszej stronie internetowej natomiast znajdziecie wiele atrakcyjnych typów bukmacherskich. Nie tylko na rozgrywki Rolanda Garrosa. Odwiedzajcie regularnie naszą zakładkę Typy Dnia, żeby być na bieżąco z atrakcyjnymi propozycjami od naszych użytkowników.

Regulamin

Zasady promocji LVBet

Jak wziąć udział w promocji LVBet? Należy zarejestrować się u bukmachera, najlepiej z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego LVBet. Następnie trzeba wpłacić przynajmniej 20 zł depozytu. Postaw pierwszy kupon singiel za 1 zł na zwycięstwo Igi Świątek w Paryżu z oferty zakładów długoterminowych. Jeśli okaże się wygrany, otrzymasz aż 200 zł bonusu. Środki bonusowe, które zostaną dodane za udział w promocji podlegają 1-krotnemu obrotowi (w terminie 30 dni) po kursie minimalnym 1.75.

Warunki promocji LVBet