W jednym z najciekawszych zestawień ćwierćfinału ME 2024 gospodarze z Niemiec zmierzą się z Hiszpanią. Z tej okazji LVBET przygotował boost kursowy. Dzięki niemu możemy postawić wygraną Hiszpanów lub Niemców po kursie wynoszącym aż 200.00!

Kod promocyjny LVBET

TYPERVIP
Stawka kuponu

Dokładnie 1 PLN

Wymagane zdarzenie

Typ na wygraną Hiszpanii lub Niemiec w ćwierćfinale EURO 2024
Bonus

200 PLN

Bukmacherzy kursami wskazują nam, że czeka nas starcie dwóch równorzędnych ekip. Hiszpanie dotychczas prezentowali bardzo otwarty i ofensywny futbol. Niemcy również imponowali nam swoją grą, tym samym zapowiada się na ciekawy pojedynek.

Jak skorzystać z promocji?

W dniach 03.07 do 05.07.2024, do godziny 18:00, zarejestruj konto u bukmachera LVBET z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu min. 20 PLN. Następnie postaw zakład SOLO na wygraną Hiszpanii lub Niemiec (rynek: Zwycięzca meczu: selekcja “1” lub “2” - regulaminowy czas gry). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub bonusowych. Jeśli kupon okaże się wygrany, kurs zdarzenia wzrośnie do 200.00 i otrzymasz bonusowe 200 PLN.

  • Zarejestruj się w LVBET z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać depozyt na kwotę min. 20 PLN
  • Postaw za dokładnie 1 PLN kupon SOLO na wygraną Niemców lub Hiszpanów w meczu na EURO w regulaminowym czasie gry
  • Zakład można postawić za środki własne lub bonusowe
  • Stawiając za środki bonusowe pamiętaj, że min. kurs kuponu to 1.75. Jeśli twój zakład ma niższy kurs niż 1.75 zagraj zakład kombi z drugim dowolnym wydarzeniem z oferty sportowej, aby kurs łączny kuponu wynosił min. 1.75.
  • W przypadku trafienia, otrzymasz bonus w wysokości 200 PLN, który podlega obrotowi

Jeśli bierzesz już udział w innej promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, w której postawiłeś wcześniej kwalifikujący się kupon, nie możesz wziąć udziału w tej promocji. Gdy użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to powyższy bonus zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. Środki bonusowe w kwocie 200 PLN trafią na konta graczy w sobotę (06.07.2024) do godziny 17:00.

Jeśli stawiasz za środki bonusowe pamiętaj, że min. kurs kuponu to 1.75. Jeśli Twój faworyt ma niższy kurs niż 1.75 przygotuj kupon kombi z drugim dowolnym wydarzeniem z oferty sportowej, aby finalny kurs kuponu wynosił min. 1.75. Tylko kupony z dwoma selekcjami będą brane pod uwagę.

Obrót

  • 1-krotny
  • Kupony z kursem min. 1.75
  • Termin na obrót: 30 dni
  • Wyłączone podczas obrotu są: gry karciane, sporty wirtualne, LV Jackpot oraz Player Bets