Choć Anglicy dalecy są od zachwycania na Euro swoją grą, przechodzą przez kolejne fazy i rozprawiają się z kolejnymi rywalami. W ćwierćfinale po konkursie rzutów karnych okazali się lepsi od Szwajcarii. W półfinale zagrają z Holandią, a Ty będziesz mógł postawić na ten mecz zakład z kursem aż 200.00. Tak przedstawia się propozycja ze strony bukmachera Superbet.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, przy czym wyższa stawka nie zapewnia wyższej wygranej
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na gola Holandii lub Anglii w regulaminowym czasie gry
Bonus400 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

Już tylko cztery zespoły pozostały w walce o mistrzostwo Europy. We wtorek Hiszpania zagra z Francją, a dzień później Holandia zmierzy się z Anglią. Bukmacherzy wskazują na podopiecznych Garetha Southgate'a, choć kursy na obie drużyny są wysokie. Superbet przygotował na okazję tego półfinału specjalną promocję. Gwarantuje kurs aż 200.00 na gola Holandii lub Anglii. Oferta przeznaczona jest jednak wyłącznie dla nowych użytkowników.

Jak skorzystać z promocji?

W dniach 08.07 - 10.07.2024, do godziny 20:59, załóż konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon przedmeczowy SOLO za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Na kuponie musi znaleźć się typ na gola Holandii lub Anglii w regulaminowym czasie gry (typ zakładu: Holandia Powyżej 0,5 gola lub Holandia strzeli gola – tak lub Anglia Powyżej 0,5 gola lub Anglia strzeli gola – tak). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 400 PLN.

  • Do 10.07, godz. 20:59 zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na gola Holandii lub Anglii
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 400 PLN, który podlega obrotowi

Kupon koniecznie zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Przyznana kwota wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Można też zawrzeć zakład systemowy z kursem min. 1.91 na najmniejszą kombinacje