Jedno trafienie zdecydowało o tym, że to Francja, a nie Belgia awansowała do ćwierćfinału Euro 2024. Kolejny raz był to gol samobójczy, do czego należy już się przyzwyczajać w kontekście tego turnieju. W kolejnej fazie Trójkolorowi zmierzą się z Portugalią. Superbet przygotował dla Was na tę okazję interesującą promocję. Oferuje kurs aż 200.00 na celny strzał Kyliana Mbappe.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, przy czym wyższa stawka nie zapewnia wyższej wygranej
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na celny strzał Kyliana Mbappe z Portugalią
Bonus400 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

Kylian Mbappe miał być jedną z największych gwiazd tegorocznego Euro. Jak na razie na koncie ma jednak tylko jedno trafienie - z rzutu karnego w meczu z Polską. Trójkolorowi sukcesywnie jednak przechodzą przez kolejne fazy, a w ćwierćfinale przyjdzie im zmierzyć się z Portugalią. Wiele może zależeć od dyspozycji Mbappe. Superbet poświęcił mu właśnie najnowszą promocję. Bukmacher oferuje bonus w wysokości 400 PLN za celny strzał snajpera.

Jak skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać promocji trzeba w dniach 03.07 - 05.07.2024, do godziny 20:59, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon przedmeczowy SOLO za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Na kuponie musi znaleźć się typ na celny strzał Kyliana Mbappe w meczu z Portugalią (typ zakładu: Zawodnik - Liczba celnych strzałów - Mbappe, Kylian - powyżej 0.5). W przypadku trafienia otrzymasz bonusowe 400 PLN.

  • Do 05.07 godz. 20:59 zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie niezbędne zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się typ na celny strzał Kyliana Mbappe w meczu z Portugalią
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 400 PLN, który podlega obrotowi

Kupon koniecznie zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus trafi na konto gracza w ciągu 72h od zakończenia promocji. Bonus należy zaakceptować w ciągu 7 dni od przyznania. Nagroda nie może być wykorzystana do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Przyznana kwota wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.91, lub na zakłady systemowe wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi min. 1.91