Jesteśmy już na półmetku fazy grupowej Ligi Mistrzów i powoli wyłaniają się nam już zespoły, które pukają głośno do drzwi ⅛. Wśród niech nie brakuje zaskoczeń. W 4. kolejce czeka nas znów wiele ciekawie zapowiadających się pojedynków. Superbet na okazję meczów 4. kolejki Ligi Mistrzów przygotował dla nowych użytkowników promocję. Oferuje kurs aż 150.00 na dowolne spotkanie.

Po trzech kolejkach Ligi Mistrzów wiemy już, które zespoły są blisko awansu do fazy pucharowej. Bayern Monachium, Real Madryt, Manchester City i FC Barcelona mają komplet punktów i na dobrą sprawę są już jedną nogą w dalszej fazie rozgrywek. W 4. kolejce mogą postawić stempel na awansie. We wtorek Duma Katalonii zmierzy się na wyjeździe z Szachtarem Donieck, a dziennikarze spodziewają się sporych emocji. Bayern natomiast podejmie Galatasaray, które sprawiło mu nie tak dawno niemałe problemy.

Jak skorzystać z bonusu?

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy w dniach 03-08.11 założą konto u bukmachera. Najlepiej, jeśli wykorzystacie do tego kod promocyjny TYPERVIP. Następnie należy wpłacić min. 50 zł pierwszego depozytu i postawić kupon SOLO na którym znajdzie się zakład 1X2 na dowolny mecz 4. kolejki Ligi Mistrzów. Stawka musi wynieść min. 2 zł, przy czym wyższa nie zapewnia wyższej wygranej. Jeśli zakład okaże się trafiony, bukmacher wypłaci nam wygraną po kursie 150.00. Aby wypłacić bonus, należy obrócić nim 3-krotnie kuponami SOLO z kursem min. 1.80, lub AKO z kursem łącznym przynajmniej 1.80 i kursem min. dla pojedynczego zdarzenia 1.30.

  • Zarejestruj konto w Superbet z wykorzystaniem kodu TYPERVIP
  • Wpłać min. 50 zł pierwszego depozytu
  • Postawi pierwszy kupon SOLO, na którym znajdzie się zakład 1X2 z oferty na mecze 4. kolejki Ligi Mistrzów
  • Stawka musi wynieść min. 2 zł, przy czym w przypadku wyższej zaliczona zostanie i tak 2 zł
  • W przypadku trafienia bukmacher rozliczny nam kupon po kursie 150.00
  • Aby wypłacić bonus, należy obrócić nim 3-krotnie (kupony SOLO kurs min. 1.80, kupony AKO kurs łączny min. 1.80, pojedynczego zdarzenia 1.30)

Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji i należy zaakceptować go w przeciągu 3 dni. Aktywny będzie przez 7 dni. Na koncie bonusowym aktywny może być tylko jeden bonus na raz. Można wykorzystać go wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład 1X2 na dowolny mecz 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Ponadto gracz, który spełni warunki promocji otrzyma freebet o wartości 34 zł.