Rywalizacja między Arsenalem i Manchesterem City trwa w najlepsze. Obecnie to jednak Obywatele są w dużo lepszej sytuacji, do sięgnięcia po mistrzostwo Anglii. Kanonierzy wrócili na fotel lidera, ale mają dwa spotkania rozegrane więcej. Wiele zależeć może zatem od ich najbliższego meczu z Newcastle. Superbet przygotował promocję specjalnie na okazję tego meczu.

Newcastle – Arsenal: kurs 150.00 na dowolny zakład

Przed Arsenalem niezwykle ważne spotkania. Terminarz jest trudny, a Kanonierzy są już całkowicie zależni od wyników Manchesteru City. W najbliższej kolejce czeka ich trudna rywalizacja wyjazdowa. Newcastle radzi sobie ostatnio znakomicie i jest na najlepszej drodze do zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów. Sroki wygrywają seryjnie mecze, a w tym sezonie już raz urwały punkty Arsenalowi. W meczu na Emirates spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Bukmacherzy mimo wszystko nie wskazują wyraźnego faworyta w tym starciu. Kursy oferowane na obie drużyny są niemal identyczne, wynoszą w przybliżeniu 2.60.

Arsenal do rozegrania ma już tylko cztery spotkania. Z dorobkiem 78 punktów wyprzedza Manchester City, jednak The Citizens mają dwa spotkania rozegrane mniej. Pep Guardiola zdaje sobie sprawę, że Kanonierzy są do wyprzedzenia, jeśli tylko jego drużyna zachowa odpowiednią koncentrację. Na naszej stronie znajdziecie naturalnie darmowe typy bukmacherskie na to hitowe starcie. Oprócz tego, propozycje na to spotkanie znajdziecie również w zakładce Typy Dnia. Tam swoimi propozycjami do gry dzielą się użytkownicy naszej strony.

Regulamin

Zasady promocji Superbet

Oferta promocyjna Superbet dostępna jest tylko dla nowych użytkowników. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Później trzeba wpłacić pierwszy depozyt na minimum 50 PLN i postawić 2 PLN na dowolne zdarzenie z meczu Newcastle – Arsenal. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości aż 300 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym dla pojedynczego zdarzenia 1.30. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

Warunki promocji Superbet