Absolutnym hitem 18. kolejki Serie A będzie starcie Juventusu i AS Romy. Jako że punkty zgubił Inter Mediolan, Stara Dama gra o wysoką stawkę. Zwycięstwo pozwoli jej zbliżyć się mocno do Nerazzurrich. Superbet specjalnie na okazję tego spotkania przygotował promocję. Oferuje nam kurs aż 150.00 na gola jednej z drużyn.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp ma gola Juventusu lub AS Romy
Bonus300 PLN w przypadku trafienia
ObrótNie wymaga obrotu

Mecze ligi włoskiej obfitują w tym sezonie w wiele emocji. Na takowe kibice liczą również przed sobotnim spotkaniem Juventusu z AS Romą. Gospodarze znajdują się w bardzo dobrej formie i są w oczach bukmacherów wyraźnym faworytem. Superbet przygotował dla nas natomiast promocję, w ramach której możemy wygrać aż 300 PLN bonusu.

Jak skorzystać z promocji?

Superbet przygotował nową promocję, która przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. Muszą oni w dniach 28.12-30.12 założyć konto u bukmachera z kodem TYPERVIP. Nie zapomnijcie wyrazić zgód marketingowych. Następnie trzeba wpłacić min. 50 PLN pierwszego depozytu i postawić kupon SOLO na którym znajdzie się zakład typ na gola Juventusu lub AS Romy. Stawka musi wynieść min. 2 PLN, przy czym wyższa nie zapewnia wyższej wygranej. Jeśli zakład okaże się trafiony, bukmacher wypłaci nam bonus 300 PLN. Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go. Oprócz tego otrzymamy również freebet o wysokości 34 PLN.

  • Do 30.12 zarejestruj konto na Superbet. Wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać min. 50 PLN pierwszego depozytu
  • Postaw pierwszy kupon SINGIEL za 2 PLN na gola Juventusu lub AS Romy w 18. kolejce ligi włoskiej
  • W przypadku trafienia otrzymasz 300 PLN bonusu

Bonus będzie ważny 7 dni od daty zaakceptowania go przez gracza na jego koncie bonusowym. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”). Nie może zostać on wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Freebet nie wymaga żadnego obrotu - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o jego stawkę freebet
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
Promocja Superbet