Real Madryt pomimo poważnych problemów kadrowych jest w imponującej formie. Bez problemów rozprawili się oni ostatnio z wiceliderem La Liga - Gironą, a następnie pokonali RB Lipsk w Lidze Mistrzów. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z Rayo Vallecano, które ma serię 6 meczów bez wygranej. Z tej okazji, bukmacher GO+Bet przygotował promocję z kursem 100 na wygraną Królewskich.

Kod promocyjny GO+BetTYPERVIP
Wymagany pierwszy depozytmin. 60 PLN
Stawka kuponudokładnie 2 PLN
Wymagane zdarzeniewygrana Realu Madryt (1X2) w meczu z Rayo Vallecano
Bonus200 PLN w bonusie

Ekipa z Madrytu bez wątpienia będzie chciała umocnić się na fotelu lidera La Liga. Problemy w postaci kontuzji Bellinghama, Alaby, czy Militao znacząco utrudniają to zadanie, jednak Real Madryt udowadnia w ostatnich dniach, że nawet bez swoich kluczowych graczy, dysponują niebywałą formą. Do starcia w ramach 25. kolejki La Liga podejdą w roli faworyta.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji należy w dniach 17.02 - 18.02.2024, do godziny 13:59, założyć konto u bukmachera GO+Bet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić wszystkie zgody marketingowe, a także zweryfikować swoje konto. Następnie, wpłać pierwszy depozyt wynoszący min. 60 PLN. Aby wziąć udział w promocji, zagraj pierwszy kupon za stawkę wynoszącą dokładnie 2 PLN. Kupon musi być przedmeczowym zakładem typu SOLO na wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 200 PLN.

  • Zarejestruj się w GO+Bet, z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Zweryfikuj swoje konto
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 60 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 PLN, na którym znajdzie się typ na wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 200 PLN

Twoja pierwsza wpłata zostanie także objęta promocją powitalną, w której otrzymasz 100% swojej wpłaty z formie bonusu do 300 PLN. Bonus będzie ważny przez 7 dni od momentu jego aktywowania. Aby przenieść środki na saldo depozytowe, należy dokonać 4-krotnego obrotu bonusem, grając kupony z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem co najmniej 1.30.

Obrót

  • Bonus będzie ważny przez 7 dni
  • Bonus wykorzystaj na kupony AKO, z co najmniej 3 zdarzeniami, każde kurs min. 1.30
  • Bonus wymaga dwukrotnego obrotu