Do końca sezonu La Liga pozostało jeszcze kilka kolejek. Pomimo, iż Real Madryt ma aż osiem punktów przewagi nad drugą Barceloną, to nie można stwierdzić, że sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta. Jeżeli drużyna Dumy Katalonii chce jeszcze liczyć się w walce o tytuł, musi regularnie punktować. Komplet punktów z Las Palmas jest zatem obowiązkiem. Specjalnie na ten mecz, bukmacher GO+Bet przygotował dedykowaną promocję.

Kod promocyjny GO+BetTYPERVIP
Wymagany pierwszy depozytmin. 60 PLN
Stawka kuponudokładnie 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na wygraną FC Barcelony z Las Palmas (1X2)
Bonus200 PLN w bonusie

FC Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Nie ma w tym żadnego zaskoczenia, ponieważ różnica poziomu między zespołami jest naprawdę spora. W dodatku, Las Palmas zajmuje bezpieczne miejsce w środku tabeli. Na korzyść drużyny z Katalonii jest także bilans meczów bezpośrednich. Grając na własnym terenie Barcelona ani razu nie przegrała z tym rywalem.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji w dniach 28.03 - 30.03.2024, do godziny 20:59, załóż konto u bukmachera GO+Bet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź wszystkie zgody marketingowe. W następnym kroku, wpłać pierwszy depozyt wynoszący min. 60 PLN. Do wzięcia udziału w promocji, wymagane jest także zagranie pierwszego kuponu za stawkę wynoszącą dokładnie 2 PLN. Kupon musi być przedmeczowym zakładem typu SOLO na zwycięstwo FC Barcelony z Las Palmas (1X2). Jeśli zakład okaże się wygrany, 200 PLN w formie bonusu.

  • W dniach 28.03-30.03 do godz. 20:59 zarejestruj się w GO+Bet, z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 60 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 PLN, z typem na zwycięstwo FC Barcelony z Las Palmas (1X2)
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 200 PLN

Twoja pierwsza wpłata zostanie także objęta promocją powitalną, w której otrzymasz 100% swojej wpłaty z formie bonusu do 300 PLN. Bonus będzie ważny przez 7 dni od momentu jego aktywowania. Maksymalna kwota wygranej jaka może zostać przekazana na saldo depozytowe z otrzymanego Bonusu wynosi 5000 PLN.

Obrót

  • Bonus będzie ważny przez 7 dni
  • Bonus wykorzystaj na kupony AKO, z co najmniej 3 zdarzeniami, każde kurs min. 1.30
  • Bonus wymaga dwukrotnego obrotu