Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę ciekawie. Czeka nas między innymi starcie derbowe dwóch Manchesterów w finale FA Cup. Gdyby tego było mało, w sobotę zostanie rozegrana ostatnia w tym sezonie kolejka Fortuna 1 Ligi. Przed szansą na bezpośredni awans stoi Ruch Chorzów, Termalica Bruk-Bet, Puszcza Niepołomice i Wisła Kraków. Jeden z bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na awans wybranej drużyny po kursie 100.00. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 100 na awans do Ekstraklasy

Wisła Kraków nie wykorzystała prezentu od Ruchu Chorzów. Zawodnicy z Krakowa przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 2:1 i obecnie znajdują się na piątym miejscu w tabeli. Nadal jednak mają szansę na bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ruch Chorzów czeka starcie z GKS Tychy, a Termalica zmierzy się z Arką Gdynia. Jak odebrać kurs 100.00 na wybraną przez siebie drużynę u LVBet? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 01.06-03.06.2022, do godziny 17:30, zarejestruj konto u bukmachera i dokonaj depozytu minimum 20 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na bezpośredni awans wybranej przez gracza drużyny do Ekstraklasy - zakład Zwycięzca. TOP 2 (Ruch Chorzów, Termalica Bruk-Bet, Puszcza Niepołomice, Wisła Kraków). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 pln. Jeśli kupon okaże się wygrany, kurs zdarzenia wzrośnie do 100.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 1-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni.