Arcyważne spotkanie czeka reprezentację Polski w piątek. Podopieczni Michała Probierza zagrają w ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Rywalem będą Czesi, którzy w 1. kolejce wygrali z biało-czerwonymi 3:1. Bukmacher LVBet oferuje nam na tę okazję promocję. Proponuje kurs aż 100.00 na wygraną Polski.

Kod promocyjny LVBetTYPERVIP
Stawka kuponu1 zł
Wymagane zdarzenieWygrana Polski z Czechami
Bonus100 PLN

Atmosfera wokół reprezentacji Polski po remisie w poprzednim meczu z Mołdawią 1:1 jest nie najlepsza. Biało-czerwoni są zewsząd krytykowani, a najgłośniej znów jest o Robercie Lewandowskim. To akurat pokłosie ostatniego meczu FC Barcelony. Czy tak duża krytyka nie wpłynie negatywnie na Polaków? Pozostaje mieć nadzieję, że nie. Nawet wygrana nad Czechami nie zapewni nam awansu. Do tego korzystnie musiałyby potoczyć się również inne mecze w grupie. Tak więc jak widać sytuacja jest bardzo trudna, ale nie beznadziejna. Bukmacherzy typują zwycięstwo Polski nad Czechami.

Jak skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja od LVBet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy w dniach 14-17.11 do godz. 20:44 zarejestrują konto u bukmachera. Wykorzystajcie przy tym kod promocyjny TYPERVIP. Następnie należy wpłacić min. 20 zł pierwszego depozytu. Postaw za środki własne lub bonusowe za dokładnie 1 zł kupon na zwycięstwo Polski z Czechami. W przypadku trafienia otrzymasz dodatkowo bonus w wysokości 100 zł. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz Sportów Wirtualnych. Żeby go wypłacić należy obrócić nim 1-krotnie.

  • Zarejestruj konto w LVBet i wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Wpłać min. 20 zł pierwszego depozytu
  • Postaw za dokładnie 1 zł ze środków własnych, lub bonusowych kupon na wygraną Polski z Czecham
  • W przypadku trafienia otrzymasz dodatkowo 100 zł bonusu
  • Aby wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi 1-krotnie

Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus za promocję "Polska wygra z Czechami Kurs 100" zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych na mecz Polska - Czechy, ani dla środków bonusowych, wypłaconych w ramach promocji. Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus w promocji.