Długo przyszło nam czekać, ale wreszcie nadeszła ta chwila. We wtorek i środę czekają nas pierwsze starcia w ramach ⅛ finału Ligi Mistrzów. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Spore emocje wzbudza pojedynek RB Lipsk z Realem Madryt. Bukmacher LVBet przygotował specjalną promocję, w której oferuje kurs 100.00 na zwycięstwo piłkarzy z Madrytu.

Kod promocyjny LVBET

TYPERVIP
Stawka kuponu

dokładnie 1 PLN

Wymagane zdarzenie

Typ na zwycięstwo Realu Madryt z RB Lipsk
Bonus

100 PLN

Real Madryt w ⅛ finału Ligi Mistrzów zmierzy się z RB Lipsk. To zdecydowanie jedna z najciekawiej zapowiadających się rywalizacji na tym etapie. Królewscy uchodzą za wyraźnego faworyta, ale ekipa z Niemiec również należy do absolutnej czołówki. Pierwsze starcie tych drużyn już we wtorek 13 lutego. LVBet przygotował na tę okazję promocję dla nowych użytkowników. Zyskają oni możliwość postawienia na zwycięstwo Realu Madryt z kursem aż 100.00.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie nowych graczy. W dniach od 10.02 do 13.02.2024, do godziny 21:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu minimum 20 PLN. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład SOLO na to, że Real Madryt wygra z RB Lipsk. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub bonusowych. Jeśli kupon okaże się wygrany, kurs zdarzenia wzrośnie do 100.00!

  • Zarejestruj konto na LVBet w dniach 10.02-13.02 do godz. 21:00 z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 20 PLN
  • Postaw za dokładnie 1 PLN kupon SOLO na zwycięstwo Realu Madryt z RB Lipsk
  • Zakład można postawić za środki bonusowe, lub własne
  • W przypadku trafienia bukmacher wypłaci freebet w wysokości 100 PLN

Jeśli klient bierze już udział w innej promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, w której postawił wcześniej kwalifikujący się kupon, nie może wziąć udziału w tej promocji. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza, to bonus za tę promocję zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. Środki bonusowe w kwocie 100 PLN trafią na konta graczy w środę do godz. 15:00. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz Sportów Wirtualnych. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych na mecz RB Lipsk - Real Madryt, ani dla środków bonusowych, wypłaconych w ramach promocji.

Obrót

  • 1-krotny
  • Kupony z kursem min. 1.75
  • Termin: 30 dni
  • Wyłączone podczas obrotu są: gry karciane, sporty wirtualne, LV Jackpot oraz Player Bets
Promocja LVBet