W sobotę Real Madryt czeka wymagające spotkanie wyjazdowe. Królewscy zmierzą się z Las Palmas. Beniaminek traci bardzo mało bramek, a na własnym stadionie potrafił postraszyć niejednego wyżej notowanego rywala. Betcris przygotował specjalną promocję właśnie na okazję spotkania 22. kolejki La Liga.

Kod promocyjny BetcrisTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieZakład wygrana Realu Madryt i Powyżej 1,5 gola w meczu z Las Palmas z zakładki "Boost dla nowych graczy"
Bonus172 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót1-krotny, min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia 1.30, 3 dni

Ostatni raz z Las Palmas Real Madryt przegrał w 2001 roku. Drużyna z Wysp Kanaryjskich jednak przez wiele lat nie grała w La Liga. Obecny sezon jest dla niej nad wyraz udany. Beniaminek rzadko traci gole - pod tym względem lepiej prezentują się jedynie piłkarze Los Blancos. W najbliższej kolejce Real zmierzy się z Las Palmas na wyjeździe, a bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa podopiecznych Carlo Ancelottiego.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja Betcris przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy w dniach 25.01-27.01 do godz. 16:14 założą u niego konto z kodem TYPERVIP. Następnie trzeba wpłacić pierwszy depozyt na min. 40 PLN i postawić swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za dokładnie 2 PLN, na zakład "Real Madryt wygra z Las Palmas oraz powyżej 1.5 gola w meczu" z zakładki "Boost dla nowych graczy". Jeżeli Wasz kupon okaże się wygrany, to bukmacher zwiększy wysokość kursu do 100.00! Wygrana z zakładu zostanie przyznana na saldo depozytowe, a różnica z kursu zboostowanego w formie Freebetu!

  • W dniach 25.01-27.01 do godz. 16:14 zarejestruj konto na Betcris z kodem TYPERVIP. Nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 40 PLN
  • Postaw za dokładnie 2 PLN pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się typ z zakładki "Boost dla nowych graczy" - Real Madryt wygra z Las Palmas oraz powyżej 1.5 gola w meczu
  • W przypadku trafienia bukmacher nagrodzi Was freebetem o wartości dokładnie 172,48 PLN
  • Freebet podlega konieczności obrotu przed wypłatą

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza po rejestracji, spełniający warunki promocji. Przystępując do Promocji każdy Uczestnik zobowiązuje się do co najmniej jednokrotnego obrotu prawdziwymi środkami wpłaconymi jako pierwszy depozyt najpóźniej w ciągu 3 dni od momentu zakończenia promocji. W przypadku niewykorzystania równowartości wpłaconych środków na grę, Organizator może odmówić wypłaty równowartości pierwszego depozytu oraz przyznania Freebetu. Freebety zostaną przypisane do kont graczy najpóźniej 29.01.2024 do godziny 15:00. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden Freebet.

Obrót

  • Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live)
  • Na kuponie muszą się znaleźć min. 3 zdarzenia z kursem min. dla pojedynczego 1.30
  • Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania