Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę ciekawie, ponieważ czekają nas starcia w topowych ligach europejskich. Emocji nie zabraknie także na rodzimym podwórku futbolowym. Jeden z legalnych bukmacherów, LVBet, oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach typer będzie mógł zagrać kupon na to, że w meczu stołecznej Legii z Lechem Poznań obie drużyny strzelą gola po kursie 100.00. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

W czwartek Legioniści zmierzą się ze Zrinjskim Mostarem w ramach Ligi Konferencji Europy. Po kilku dniach czeka ich bardzo ciężkie starcie z Kolejorzem w Ekstraklasie. Wojskowi na dystansie pięciu ostatnich meczów ligowych wygrali tylko jedno starcie. Wiemy jednak, że mecze z Lechem Poznań rządzą się swoimi prawami. Jak odebrać kurs 100.00 na gola obu drużyn w starciu Legia vs Lech?

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 08.11-12.11.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu minimum 20 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na to, że obie drużyny strzelą w meczu Legia Warszawa - Lech Poznań w dniu 12.11.2023. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 pln ze środków własnych lub bonusowych. Jeśli kupon okaże się wygrany, kurs zdarzenia wzrośnie do 100.00! Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 1-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni.

Promocja nie dotyczy kuponów wypłaconych za pomocą cash-out. W przypadku posiadania innego bonusu na koncie ta promocja zostanie dodana po wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych z poprzedniej promocji. Środki bonusowe trafią na konta graczy w poniedziałek do 15:00.

  • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj depozytu na kwotę min. 20 pln
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO ze środków własnych lub bonusowych za dokładnie 1 pln na gola obu drużyn w meczu Legia vs Lech
  • Jeśli kupon okaże się trafiony, zostanie rozliczony po kursie 100.00