W ostatnich latach spotkania Manchesteru United z Tottenhamem były jedną z wizytówek Premier League. Większość z nich wygrywały Czerwone Diabły. Obecnie role się nieco odwróciły, choć nie znaczy to, że najbliższy mecz będzie miał jednostronny przebieg. Z kodem TYPERVIP wykorzystanym podczas rejestracji będziecie mogli skorzystać ze specjalnej promocji na to spotkanie.

Kod promocyjny TotalbetTYPERVIP
Stawka kuponumax. 1 PLN
Wymagane zdarzenieBTTS w meczu Manchester United - Tottenham
BonusWygrana po kursie 100.00
Obrótbrak - bonus trafia na saldo główne

W dwóch ostatnich spotkaniach z Tottenhamem Hotspur Manchester United wywalczył tylko jeden punkt. Czerwone Diabły w obecnej kampanii są w potężnym dołku, a Erik ten Hag jak na razie nie przedstawia rozwiązań na pozbycie się kryzysu. Bukmacher Totalbet przygotował dla was na niedzielny mecz promocję. Dostępna będzie jedynie z kodem TYPERVIP, który trzeba wykorzystać podczas rejestracji.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja od Totalbet przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy do 14 stycznia godz. 17:30 założą u bukmachera konto z kodem TYPERVIP. Koniecznie jest również zaznaczenie obu zgód marketingowych. Następnie trzeba postawić pierwszy kupon w historii konta za min. 50 PLN, na którym nie znajdzie się zdarzenie objęte promocją. Drugi kupon musi być już SOLO i zawierać zakład Obie drużyny strzelą gola z oferty na mecz Manchester United - Tottenham Hotspur. Kupon należy postawić za 1 PLN. Wyższa stawka nie będzie brana pod uwagę.

  • Do 14.01 godz. 17:30 dokonaj rejestracji w Totalbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz obydwie zgody marketingowe
  • Postaw pierwszy kupon w historii konta za min. 50 PLN, który nie będzie zawierał zdarzenia objętego promocją
  • Postaw drugi kupon za 1 PLN SOLO na którym znajdzie się typ Obie drużyny strzelą gola w meczu Manchester United - Tottenham
  • W przypadku trafienia bukmacher rozliczy nam wygraną po kursie 100.00

Promocją Totalkurs objęty jest tylko jeden zakład w historii konta danego użytkownika. Kupony zawierające zdarzenia z oferty specjalnej oraz zdarzenia długoterminowe nie biorą udziału w promocji. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną rozliczoną po kursie 100.00 bezpośrednio na konto główne. Środki z tytułu promocji zostaną dodane do salda głównego w ciągu 72H od zakończenia promocji.

Obrót

  • W przypadku trafienia otrzymamy wygraną rozliczoną po kursie 100.00
  • Wygrana zostanie wypłacona bezpośrednio na konto główne
  • Wygrana pojawi się na koncie głównym do 72h od zakończenia promocji
totalbet kod promocyjny na united vs tottenham