Już bez Jadona Sancho, za to z wielkimi nadziejami na zwycięstwo Manchester United przystąpi w niedzielę do rywalizacji z Tottenhamem Hotspur. Czerwone Diabły w tabeli ligowej zajmują odległą, 8. pozycję, dlatego punkty są dla nich na wagę złota. Sytuacja ligowa Kogutów jest dużo lepsza, a emocje przed hitem podkręca fakt, że LVBet ma dla nas na tę okazję ofertę promocyjną.

Kod promocyjny LVBET

TYPERVIP
Stawka kuponu

dokładnie 1 PLN

Wymagane zdarzenie

Obie drużyny strzelą gola w meczu ManUtd - Tottenham
Bonus

100 PLN

Zaledwie 31 punktów w 20 kolejkach zanotował Manchester United. Podopieczni Erika ten Haga są w potężnym kryzysie, a terminarz mają wyjątkowo trudny. Najbliższym rywalem Czerwonych Diabłów w Premier League będzie Tottenham. Koguty strzelają dużo więcej bramek, notują częściej zwycięstwa i na papierze obecnie są drużyną pewniejszą. Kto wie jak potoczą się losy niedzielnego meczu. LVBet ma dla naj promocję, dzięki której możemy postawić na zdarzenie Obie drużyny strzelą gola z kursem aż 100.00.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko nowych graczy. W dniach od 11.01 od godziny 10:00 do 14.01.2024, do godziny 17:30, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu minimum 20 PLN. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na to, że w meczu Manchester United - Tottenham Obie drużyny strzelą gola (typ Obie drużyny strzelą gola/Tak). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub bonusowych. Jeśli kupon okaże się wygrany, kurs zdarzenia wzrośnie do 100.00! Jeśli stawiasz za środki bonusowe, postaw dokładnie 1 PLN na BTTS w meczu Manchester United - Tottenham oraz drugą dowolną selekcję z oferty sportowej, aby finalny kurs kuponu był wyższy niż 1.75.

  • Zarejestruj Konto na LVBet w dniach 11.01-14.01 do godz. 17:30 i wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 20 PLN
  • Jeśli stawiasz za środki własne, postaw pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się typ Obie drużyny strzelą gola z meczu Manchester United - Tottenham za dokładnie 1 PLN
  • Jeśli stawiasz za środki bonusowe, postaw na BTTS w meczu ManUtd - Tottenham oraz drugie dowolne zdarzenie z oferty sportowej, aby kurs był wyższy niż 1.75
  • W przypadku trafienia bukmacher rozliczy nam wygraną po kursie 100.00
  • Bonus przed wypłatą podlega warunkowi obrotu

Jeśli klient bierze już udział w innej promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, w której postawił wcześniej kwalifikujący się kupon, nie może wziąć udziału w tej promocji. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus za tę promocję zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. Środki bonusowe w kwocie 100 PLN trafią na konta graczy w poniedziałek. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz Sportów Wirtualnych. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych na mecz Manchester United - Tottenham, ani dla środków bonusowych, wypłaconych w ramach promocji.

Obrót

  • 1-krotny
  • Kupony z kursem min. 1.75
  • Termin: 30 dni
  • Wyłączone podczas obrotu są: gry karciane, sporty wirtualne, LV Jackpot oraz Player Bets
Promocja LVBet